Romantyczna Panna Młoda- co to właściwie znaczy? Romantyzm zazwyczaj kojarzy się z literaturą, epoką przerabianą w szkole na języku polskim lub z dziedziną sztuki. Nasuwa się także skojarzenie romantycznych spacerów w świetle księżyca, czy kolacji przy świecach.

Romantyczny styl odnosi się jednak również do mody! Obecnie jest to najbardziej kobiecy trend w modzie, który szturmem wbił się do branży ślubno- weselnej. Pokochało go wiele przyszłych Małżonek za to, że jest on piękny i niesamowicie stylowy.

Internetowe Targi Ślubne- Natalia Peryga

Jak uzyskać efekt romantycznej Panny Młodej na własnym ślubie?

Główne zadanie to wybór sukni

Romantyczny styl to przede wszystkim zwiewne fasony, transparentne materiały, bufiaste rękawy, zdobione guziczki pokryte materiałem, wstążki i dziewczęce kroje. Jednak zdecydowany numer jeden to KORONKA! Koronkowe dodatki lub suknia w całości pokryta koronką to strzał w dziesiątkę! Dlaczego? W koronce jest coś tak magicznego i odsyłającego do przeszłości, że już sam ich widok sprawi, że Panna Młoda wygląda romantycznie.

Internetowe Targi Ślubne- Suknie ślubne ANNA

Internetowe Targi Ślubne- Fotografia ślubna WASYLKO

Włosy

Jeśli chcesz uzyskać wygląd romantycznej Panny Młodej, nie prostuj włosów. Idealnie wpasują się tu loki i delikatne fale. Warto zastosować luźne upięcie ze swobodnie wypuszczonymi kosmykami włosów i kwiatami wpiętymi od boku.

Internetowe Targi Ślubne- Marta Kwolek

Internetowe Targi Ślubne- FLOWER POWER

Makijaż

Zdecydowanie warto postawić na pastelowe odcienie, zwłaszcza w odcieniach brudnego różu. Do lamusa odchodzi tutaj mocny make- up, który jest w tym wypadku zbyt agresywny. Można także zdecydować się na wykonanie tzw. smokey eyes, który doda spojrzeniu tajemniczości.

Internetowe Targi Ślubne- Katarzyna Łempicka Make Up

Internetowe Targi Ślubne- Leśne historie

 

Dodatki

Idealnym dodatkiem jest WIANEK. Jego dopełnieniem będzie bukiet z polnych kwiatów utrzymany właśnie w tonacji wianka, który wygląda, jakby został zerwany na łące za kościołem.

Internetowe Targi Ślubne- BUKIETOMANIA

Internetowe Targi Ślubne- 2B4U STUDIO

 

Kupujecie taki ROMANTYCZNY LOOK Panny Młodej?

 

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Zielona Kropka