Wesele do wielkie przedsięwzięcie, często na kilkaset osób, na które Para Młoda wydaje minimum kilkadziesiąt tysięcy złotych. Każdy chce, aby było to wyjątkowe wydarzenie, które zapamięta się na długo. W jego organizacji niezbędną pomoc udzieli wedding planner.

Co właściwie robi konsultant ślubny?

1. Tworzy plan wesela

Aby ślub i wesele miały właściwy przebieg, bez chaosu, potrzebna jest osoba, która wszystko bardzo dobrze zaplanuje.

Tym właśnie zajmuje się wedding planner. Planuje przebieg wesela, dba o każdy jego szczegół, dobiera odpowiednie rozwiązania, koordynuje prace usługodawców. Jest z Parą Młodą od momentu wyboru daty ślubu aż do wielkiego wydarzenia.

W związku z tym, że przygotowania weselne rozłożone są na kilka miesięcy, wedding planner staje się najbliższą dla Pary Młodej osobą, która wie dosłownie wszystko o tym wyjątkowym wydarzeniu w ich życiu.

Możesz być pewny, że ułoży logiczny, efektywny, a jednocześnie efektowny plan wesela. Ma kompetencje, doświadczenie i wiedzę, aby to zrobić.

2. Koordynuje prace usługodawców oraz jest wsparciem dla Pary Młodej

Zarówno przez cały okres przygotowań, jak i podczas ślubu i wesela wedding planner sprawdza i nadzoruje, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Podczas przygotowań pilnuje, aby opracowana została właściwa wizja dekoracji, doradza wybór sali weselnej, a także sprawdza repertuar muzyczny.

W ostatnich kilku dniach przed ślubem sprawdza, czy usługodawcy są gotowi do realizacji powierzonych zadań.

Wedding planner wspiera przede wszystkim Parę Młodą. Czuwa nad przebiegiem ostatecznych przygotować w dniu ślubu, pilnuje, aby o niczym nie zapomnieli.

Sprawuje również pieczę nad świadkami oraz rodzicami, którym zapewnia spokój i wytchnienie w tych stresujących chwilach.

Choć wedding planner jest w cieniu wydarzeń, tak naprawdę w dniu ślubu pełni bardzo ważną rolę, ponieważ nadzoruje przebieg całej imprezy.

3. Wspiera, doradza, pilnuje

Nie ma lepszego ślubnego doradcy niż wedding planner, któremu Para Młoda bezgranicznie ufa. Ma dużą wiedzę o technicznym przebiegu wesela i ślubu, dlatego jest w stanie doradzić najlepsze rozwiązania.

Rozwieje wszelkie wątpliwości na temat dylematów i uspokoi Parę Młodą w najbardziej stresujących sytuacjach, których w trakcie przygotować, jak i w dniu ślubu nie będzie na pewno brakowało.

Wedding planner to Anioł Stróż dla każdej Pary Młodej!