Ślub i wesele to nie tylko prezenty dla Pary Młodej. Warto również podziękować wszystkim gościom za przybycie na Waszą wyjątkową uroczystość oraz za to, że zechcieli wraz z Wami przezywać te niesamowite chwile podczas ceremonii i zabawy weselnej.

Dawniej w tradycji ślubnej Nowożeńcy żegnając gości wręczali im wódkę lub kawałek ciasta. Obecnie jednak wśród trendów weselnych zagościła moda na obdarowanie swoich gości drobnym upominkiem, który bardzo często jest spersonalizowany. Zazwyczaj zawiera on imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Nierzadko Młodzi dołączają również podziękowanie w formie krótkiego wierszyka.

Czym obdarować swoich gości, aby poczuli się oni wyjątkowo? Podsuwamy kilka gorących pomysłów prosto od naszych wystawców Internetowych Targów Ślubnych:

 

LAWENDOWE UPOMINKI

Upominki lawendowe i kwiatowe wykonane są zazwyczaj na bazie naturalnych olejów kwiatowych i suszonych kwiatów. Mamy tutaj olbrzymi wybór ręcznie tworzonych, uroczych prezencików, które z pewnością zachwycą gości. Są to m. in. mydła, świeczki, sole do kąpieli, bukiety lawendowe i inne cudeńka. Można wybrać dowolny kształt i kolor tak, aby wpasować się w motyw przewodni uroczystości.

Internetowe Targi Ślubne- Galeria Ach

Internetowe Targi Ślubne- Galeria Ach

MIODY

Słoiczek z miodem z małej, lokalnej pasieki z etykietą z Waszymi imionami oraz datą ślubu. Naturalny miód wielokwiatowy to zdecydowanie zdrowy i pyszny punkt wesela. Motyw grafiki można również wybrać zazwyczaj dowolny; zgodny np. z zaproszeniami lub weselnym menu. Niezwykle oryginalny pomysł na prezent dla gości w podziękowaniu za przybycie na uroczystość. Swojski akcent, który doskonale komponuje się z każdym stylem weselnych dekoracji. Idealnie sprawdza się również jako dekoracja stołu.

Internetowe Targi Ślubne- Gift Factory For Weddings

Internetowe Targi Ślubne-Podziękowania dla gości weselnych

PIERNICZKI ŚLUBNE

Pierniczki dekorowane ręcznie lukrem królewskim i innymi technikami, wytwarzane tradycyjnymi metodami z najlepszej jakości składników. Piękne, pyszne i aromatyczne ciasteczka ucieszą oko i podniebienie każdego weselnika, zwłaszcza dzieci. Piękny pierniczek w ozdobnym opakowaniu będzie dodatkową ozdobą stołu oraz wyjątkową pamiątką dla bliskich. Indywidualne realizowanie zamówień pozwala na personalizację zarówno upominku, jak i dołączonej do niego etykietki – można zamieścić na nich Wasze imiona, inicjały, słowa “od serca” czy nawet nazwisko gościa wykorzystując upominek jako winietkę.

Internetowe Targi Ślubne- Sweetlandia

Internetowe Targi Ślubne- Sweetlandia

SŁODKOŚCI

Pyszne i Stylowe Podziękowania dla Gości Weselnych dopasowane specjalnie do charakteru Waszego przyjęcia weselnego lub do motywu przewodniego imprezy. Szczególnie sprawdzają się w sytuacji, gdy organizujemy przyjęcie wielokulturowe lub tematem nawiązujące do jakiegoś kraju bądź narodowości. Można wtedy pokusić się o tradycyjne dla danego kraju cukierki lub ciasteczka np. włoskie cantuccini.

Do słodkich upominków można również dołączyć krótką rymowankę:

Odrobina słodkości dla Szanownych Gości!

Młoda Para dziś częstuje słodkościami Wam dziękuje!

Dla naszych wspaniałych Gości wyrazy podziękowania i małe słodkości!

Za życzenia dziękujemy, Słodkościami częstujemy!

Internetowe Targi Ślubne- Gift Factory For Weddings

Internetowe Targi Ślubne- Gift Factory For Weddings

HERBATA W PROBÓWKACH

Rustykalny, eko pomysł na podziękowanie gościom  weselnym. Piękne minimalistyczne upominki w postaci probówek wypełnionych jedną z pięciu wysokiej jakości herbat sypanych. Cudownie prezentują się zarówno ułożone na talerzach, jak i obok nich.

Internetowe Targi Ślubne- 3dpoint

Internetowe Targi Ślubne- 3dpoint

SPERSONALIZOWANE UPOMINKI

Jeśli tradycyjne prezenty dla gości weselnych wydają się Wam zbyt oklepane, niektóre firmy oferują różnego rodzaju przedmioty i gadżety wykonane w oryginalny sposób. Są to np. buteleczki z nasionami kwiatów, sole do kąpieli, balsamy do ust, pudełka zapałek. Te z pozoru zwyczajne rzeczy codziennego użytku ręcznie wykonane i spersonalizowane tworzą niesamowity efekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego biesiadnika.

Internetowe Targi Ślubne- Serce w butelce

Internetowe Targi Ślubne- Serce w butelce

Internetowe Targi Ślubne- Serce w butelce

CHARYTATYWNA LOTERIA ŚLUBNA

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna to pomysł na wyjątkowe upominki dla gości weselnych oraz pomysł na dzielenie się swoim szczęściem z potrzebującymi. Para młoda wybiera wzór losu i składa zamówienie. Losy układane są na stołach w sali weselnej, najczęściej przy winietkach. Goście są poinformowani na początku przyjęcia o udziale w loterii ślubne, każdy gość zdrapuje zdrapkę na tylnej stronie losu i sprawdza czy wygrał nagrodę. Cały dochód z loterii jest przeznaczony na fundusz św. Brata Alberta wspierający rozwój talentów podopiecznych Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Koszt jednego losu to 3 zl.

Internetowe Targi Ślubne- Loteria ślubna

Internetowe Targi Ślubne- Loteria ślubna

A Ty w jaki sposób podziękujesz swoim gościom?

Podziel się pomysłami w komentarzach!