Dekoracje z balonów od bardzo dawna królowały na wszelkiego rodzaju imprezach, również weselnych. Ozdoba ta jest tania i za jej pomocą można samodzielnie przystroić miejsce imprezy. Jeszcze kilka lat temu dekoracje z balonów były bardzo popularne, obecnie nie są zbyt często widywane na ślubach i weselach. Czy trend ten odchodzi już do lamusa? Dla niektórych par młodych balony to raczej kiczowaty element wystroju kościoła czy Sali. Czy aby na pewno?

Obecnie do łask wracają różnego rodzaju dawne mody. Czy branża balonowa przeżyje od nowa swój ślubny rozkwit? Obecnie na rynku weselnym pojawia się coraz więcej fachowych firm dekoratorskich, które specjalizują się w tego typu dekoracjach. Niektóre ich pomysły są naprawdę imponujące!

W jaki sposób można wykorzystać balony na swoim ślubie by były HITEM a nie KITEM?

Podpowiadamy kilka ciekawych wariantów:

  • Pudło z balonami

Pudło z balonami na ślub to nic innego jak balony z helem, które są ukryte w dużym, ozdobnym pudełku. Zazwyczaj pudło to przybiera formę ogromnego prezentu przewiązanego piękną kokardą, które czeka na Nowożeńców po wyjściu z Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Po rozwiązaniu kokardy przez Młoda Parę w niebo wylatuje mnóstwo wypełnionych helem balonów. Wygląda to niezwykle spektakularnie.

Internetowe Targi Ślubne- Dekobal

Internetowe targi Ślubne- Balony helowe

  • Kosz z balonami

Jest to atrakcja bardzo podobna do pudła z balonami. Para Młoda chcąc nieco ją urozmaicić może zdecydować się na ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Istnieje wybór dowolnej kolorystyka balonów i kokardy. Wrażenia wizualne zagwarantowane.

Internetowe Targi Ślubne- Zaproszenia Przemyśl

 

  • Świecące balony LED wypuszczane przez gości weselnych

Balony z helem wypuszczane w niebo to niezapomniana chwila zarówno dla Nowożeńców, jak również dla wszystkich Gości weselnych. Dla Pary Młodej proponowane są zazwyczaj czerwone balony serca – odznaczające się od innych lub z napisem “Mąż” i “Żona.” Gdy reszta gości wypuści w niebo balony w kolorze białym, całość tworzy cudowne widowisko.

Internetowe Targi Ślubne- Dekobal

  • Brama balonowa

Jeśli Para Młoda w sposób oryginalny chce poinformować sąsiadów o swoim ślubie, może zdecydować się na ustawienie przed domem bramy z balonów, przez którą wyjadą do Kościoła lub USC.

Internetowe Targi Ślubne- Dekokard  

  • Żartobliwe balony

Wybór balonów jest tutaj nieograniczony. Można zdecydować się np. na balon w kształcie sukni Pani Młodej lub smokingu Pana Młodego. Będzie to doskonałym akcentem dekoracyjnym Sali weselnej.

Internetowe Targi Ślubne- Ballony Wedding- Art

  • Dekoracje Sali weselnej

Obecnie mamy coraz więcej możliwość stworzenia pięknych dekoracji z wykorzystaniem balonów. Niektóre z nich wyglądają bardzo nowocześnie i oszałamiająco.

Źródło: www.partyperfect.mywedding-reception-dessert-table-confetti-balloon-decoration

Źródło: www.happywedding.lifeentipswedding-decowedding-balloons43343inb

Źródło: www.flimflams.com.au

Internetowe Targi Ślubne- Dekobal

Internetowe Targi Ślubne-Happy Shop

Źródło: www.bellethemagazine.com201804wedding-balloon-ideas.html

Źródło: www.bellethemagazine.com201804wedding-balloon-ideas.html