Były już „Gwiezdne Wojny”, a my zapraszamy Was na…

…ślubne wojny.

W każdym odcinku nowego programu Polsatu „Cztery wesela” poznamy cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Na każdym przyjęciu bawią się razem z gośćmi, poznają różne tradycje weselne, są świadkami wzruszeń oraz rodzinnych emocji. Pod koniec każdej uroczystości przyznają punkty w czterech kategoriach w skali od 1 do 10. Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 120 punktów. Ta, która zdobędzie ich najwięcej, wygra nagrodę główną, czyli 25 000 zł.

„Cztery wesela” to polska edycja programu „Four Weddings” – wielkiego hitu w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii i Francji. Nareszcie realizujemy polską edycję! „Cztery wesela” to niezapomniana przygoda dla widzów i uczestników tego telewizyjnego show.

Jeżeli chcecie być częścią tego wspaniałego projektu, czekamy na Wasze zgłoszenia. Szukamy narzeczonych z całej Polski, którzy chcą, aby ich wesele przerodziło się w największą przygodę życia.

Każde wesele ma szansę na udział w programie i oczywiście na główną wygraną. Możecie planować wielkie, huczne przyjęcie na 200 osób lub kameralne – w ogrodzie z trzydziestoma gośćmi. Najważniejsza jest zabawa, wspaniała atmosfera i miłość, którą czuć w powietrzu. Ślub bierze się raz w życiu, więc to jedyna okazja na przeżycie przygody, którą będziecie wspominać i opowiadać wnukom.

„Cztery wesela” to jedyny program w Polsacie, w którym pokazujemy, jak świetnie bawią się Polacy, jakie mają tradycje weselne i jak ważny jest to dzień dla nowożeńców. Zróbcie sobie prezent i niech Wasz film weselny obejrzy cała Polska.

Jedyne, co należy zrobić, to wysłać mail na adres [email protected]. W treści wiadomości należy napisać, dlaczego Wasze wesele będzie dla Was najpiękniejsze. Zaczarujcie swoim opisem i weźcie udział w najbardziej rozrywkowym programie w Telewizji Polsat.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: [email protected]