Konsultant ślubny, czyli “wedding planner” to coraz bardziej popularny zawód w polskiej branży weselnej. Jest to niezależny doradca wynajmowany przez Parę Młodą w celu zorganizowania i aranżacji ceremonii ślubnych oraz uroczystości weselnych. Moda na zatrudnianie tego typu specjalisty przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie profesja ta jest powszechnie znana. Korzystając z usług konsultanta ślubnego Nowożeńcy mogą zdecydować się na kompleksową organizację ślubu i wesela (organizacja pełna), jak również wskazać kilka elementów do zorganizowania (organizacja częściowa).

Internetowe Targi Ślubne- Wedding Wonders

Konsultanci ślubni proponujący tego typu usługi są zawsze bardzo dobrze przygotowani do swojej pracy. Znają doskonale branżę ślubno-weselną i potrafią zaplanować oraz zorganizować skomplikowaną uroczystość, korzystając przy tym z usług podwykonawców. W swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz firm i osób, z którymi współpracują. Zazwyczaj znają je z autopsji więc pomogą wybrać sprawdzonego fotografa, kamerzystę, zespół, konferansjera, makijażystkę i innych niezawodnych usługodawców niezbędnych w tym ważnym dniu.

Internetowe Targi Ślubne- Dream Day Design

Często zdarza się także, że sala, w której Para Młoda decyduje się zorganizować uroczystość weselną posiada swojego prywatnego konsultanta ślubnego. Jego usługi czasami są już w wykupionym pakiecie, jednak w zdecydowanej większości przypadków jest to opcja płatna ekstra.

Internetowe Targi Ślubne- Agencja ślubna Say Yes

Inne usługi w ramach pracy wedding planera, które są zazwyczaj dodatkowo płatne to:

-> Ślubne doradztwo przez całe przygotowania

-> Koordynacja dnia ślubu

-> Konsultacja online

-> Organizacja przyjęć okolicznościowych (wieczory panieńskie/kawalerskie, urodziny, sesje zdjęciowe, przyjęcia zaręczynowe)

Internetowe Targi Ślubne- Smolnik&Czarny

Zdecydowanie się na konsultanta ślubnego, choć nadszarpnie nieco Wasz weselny budżet, pozwoli jednak uniknąć bardzo wiele niepotrzebnego stresu związanego z przygotowaniami ceremonii i uroczystości weselnej. Wedding planner pomoże bezstresowo przejść przez długi i pracochłonny czas przygotowań, jak również spełni praktycznie wszystkie, nawet te najdziwniejsze marzenia weselne. Specjalista personalizuje każde przyjęcie według indywidualnych upodobań i życzeń klientów. W tym ważnym dniu również sprawy organizacyjne i nieprzewidziane, nagłe problemy weźmie na siebie. A Wy w spokoju będziecie mogli cieszyć się wspólnym dniem.

Internetowe Targi Ślubne- Ślubny Impresariat

 

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Wymarzone Wesele