Miłą pamiątką dla gości weselnych są drobne prezenciki , które mogą oni sobie zabrać do domu na pamiątkę Waszego wyjątkowego ślubu.

I tutaj młoda para często wykazuje się dużą kreatywnością. Mogą to być prezenty wykonane własnoręcznie lub typowe gotowce jednak samodzielnie oraz śliczne ozdobione.

Nasze pomysły na upominki dla gości to:

Małe słoiczki miodu

Słoiczki miodu

Doklejona karteczka z imionami młodych oraz datą ceremonii. Fikuśnie ozdobiona wstążeczkami lub innymi dodatkami będzie prawdziwą ozdobą stołu. A gościom po zużyciu miodku słoiczek przez długi czas może służyć jako pojemnik na przyprawy.

Personalizowane magnesy

Dużą popularnością cieszą się też magnesy na lodówkę. Mogą być spersonifikowane z imionami młodej pary lub gotowe z oryginalną zabawną treścią. Warto pamiętać by były ładnie udekorowane , wtedy będą ładnie prezentowały się na stole.

Coś słodkiego

Coś słodkiego

Miłym i częstym prezentem są też różnego rodzaju słodycze. Własnoręcznie wypiekane ciasteczka, czekoladki o różnych kształtach lub lizaki. Zapakowane w piękne pudełeczka lub oryginalnie owiązane celofanem pozostaną na długo w pamięci gości.

Miłym akcentem było by dodanie do prezentu jakiegoś krótkiego wierszyka, np.

Dziękujemy Goście mili żeście z nami się bawili.

Myślcie o nas słodko.

Młoda Para Wam dziękuje słodkościami dziś częstuje.

Młoda Para od serca Gościom swym dziękuje i skromny podarunek w zamian ofiaruje