Jeśli marzy Ci się uroczystość ślubno- weselna w okresie Świąt Bożego Narodzenia, a nie wiesz jak zabrać się za jej organizację, to na naszym blogu przedstawiamy kilka inspiracji, które mogą być pomocne. Święta jest to magiczny czas, który najchętniej spędzamy w cieple domowego ogniska z najbliższymi nam ludźmi. Czasami jest to czas tylko we dwoje, ale często wypełniony jest głośnym śmiechem całej rodziny. Dobrym pomysłem wydaje się być organizacja wesela w tym wyjątkowym okresie. Każde kolejne Boże Narodzenie, będzie dla Was bowiem podwójną okazją do świętowania, gdyż dodatkowo będziecie celebrować swoją rocznicę ślubu. Niezaprzeczalnym atutem zaślubin w czasie Gwiazdki jest niesamowita zimowa sceneria z milionem kolorowych dekoracji i migających światełek. Zdjęcia na takim tle prezentują się niesamowicie i romantycznie. Sami spójrzcie na te zakochane Pary Młode.

Oto garść świątecznych inspiracji

Źródło: www.weddingideasmag.com

Źródło: www.infinityhospitalitygroup.com

Źródło:  www.weddingideasmag.com

Okres Bożego Narodzenia to także świetna inspiracja do dekoracji sali weselnej. Zarówno stoły jak i ozdoby mogą nawiązywać do trwających świąt. Możliwości jest na prawdę wiele od migoczących gwiazd, po żywe choinki, bombki, stroiki, kokardy. Dominować oczywiście powinien kolor biały lub czerwony. Całość zwieńczą sznury świecących lampek choinkowych nadających oprawie uroczystości niepowtarzalny odświętny charakter.

Źródło: www.weddingwire.co.uk

Źródło: www.weddingideasmag.com

Źródło: www.infinityhospitalitygroup.com

Źródło: www.cosmopolitan.com

Strój Pani Młodej oraz druhen również może nawiązywać do Gwiazdki. Przyjaciółki w długich, czerwonych sukniach spójnych kolorystycznie np z bukietem przyszłej żony będzie prawdziwym weselnym hitem. Nie jeden kawaler z zachwytu otworzy szerzej oczy na widok tak wspaniale wystylizowanych kobiet.

Źródło: www.weddingandfunction.co.za

Źródło: www.greylikesweddings.com

fot. główna: Źródło: www.weddingwire.co.uk