1. PIASKIEM

To wyjątkowe i najbardziej widowiskowe Show- Visual Art Show, podczas którego artysta maluje piaskiem niezwykłe historie. W połączeniu z muzyką, grą światła i cienia, sterowana rękoma mistrza, animacja piaskowa zadziwi każdego widza swoją niezwykłością, dynamiczną zmianą i przenikaniem się obrazów i niepowtarzalnością.

Animacja Piaskowa to unikalna i wzruszająca atrakcja artystyczna weselna. Dzięki mistrzom tej niezwykłej techniki, malowana piaskiem historia miłości Państwa Młodych zapadnie w pamięć gości na całe życie. Można również w tej technice zorganizować podziękowania dla rodziców lub dla świadków.

Taki artystyczny pokaz stanowi wzruszające podziękowanie rodzicom. Artystka może uchwycić w tworzonej historii postaci rodziców, oraz ich troskę o dzieci. Może też pomóc opowiedzieć gościom, (którzy przecież często nie znają waszej drugiej połówki) o tym kim jesteście, czym się zajmujecie, opowiedzieć o ciekawych pasjach, pokazać wasze poczucie humoru.  Tak, wasze bo to wy będziecie czuwać nad tym, co artysta przedstawi podczas występu. Scenariusz animacji powstaje w konsultacji z młodą parą, opowiadając jej niepowtarzalną historię.

Każdy taki pokaz jest indywidualnie dostosowany do Pary Młodej i opiera się na historii miłosnej dwojga ludzi zgodnie z życzeniem Nowożeńców. Młodzi zawsze mają możliwość wglądu w proces tworzenia pokazu, od szkiców wstępnych, po ostateczną formę Piaskowego Show.

Para Młoda ma do dyspozycji kilka form Piaskowej Animacji m.in: 

  • POKAZ wykonywany na żywo na weselu piaskiem klasycznym lub kolorowym
  • FILM animowany piaskiem
  • OBRAZ namalowany piaskiem i utrwalony na podświetlanej ramce lub wydrukowany na płótnie

Internetowe Tagi Ślubne- Saltanimation

Internetowe Targi Ślubne- Galitsyna- Show

2. SOLĄ

To jedna z technik animacji w materii sypkiej. Z rozsypanych na ciemnym podłożu kryształków białej lub barwionej soli powstają następujące po sobie obrazy tworzące historię młodej pary. To technika podobna do rysowania piaskiem, jednakże powstająca na zasadzie negatywowego obrazu – jasny proszek na ciemnym tle. Pozwala ona uzyskiwać niesamowitą głębię i wrażenie przestrzeni. Odznacza się dużą elegancją. Z pewnością swoją oryginalnością zachwyci wszystkich przybyłych. Przy jej pomocy goście weselni w subtelny sposób mogą dowiedzieć się więcej o głównych bohaterach tego niezwykłego dnia.

Internetowe Targi Ślubne- Saltanimation 

Internetowe Targi Ślubne- Saltanimation 

3. ŚWIATŁEM

Malowanie Światłem – to wyjątkowe i najbardziej tajemnicze Visual Art Show. Artysta w zupełnych ciemnościach na specjalnym ekranie maluje zadziwiające historie świetlnymi pędzlami. W połączeniu z muzyką, grą światła i cienia, sterowany rękoma mistrza obraz zadziwia swoją magiczną niezwykłością, zmienianiem się obrazów i dynamiką. Każdy obraz namalowany światłem jest niepowtarzalny i ulotny. Widzowie, niczym zaczarowani, śledzą bardzo uważnie rozgrywające się wydarzenia. Są całkowicie zaabsorbowani magiczną historię na ekranie i nic nie umyka ich oczom.

To niezwykle widowiskowy pokaz wykonywany przy pomocy latarek na światłoczułym materiale rozpiętym przed oczyma gości. Ogromne wrażenie wywołuje moment, gdy w mroku pojawiają się pierwsze świecące linie i plamy, które zaczynają budować szybko  następujące po sobie sceny.

Ta technika jest zupełną nowością w Polsce. Prezentując tą oryginalną atrakcję na przyjęciu weselnym z pewnością zrobicie ogromne wrażenie na wszystkich gościach.

Internetowe Targi Ślubne- Saltanimation 

Internetowe Targi Ślubne- Saltanimation 

Ile trwa animacja oraz w jakich warunkach się odbywa

Pokaz animacji tworzony na żywo powinien trwać nie dłużej niż 15 minut. To maksymalny czas skupienia gości. Długość pokazu zawsze uzależniona jest od treści jakie chce przekazać zamawiający. Aby pokaz mógł się odbyć potrzebne jest wyciemnienie sali. Jeżeli odbywa się na zewnątrz budynku, platformę do animacji, należy osłonić od wiatru, deszczu nadmiernego nasłonecznienia.

Doskonałą pamiątką po takim pokazie jest pokaz utrwalony w formie wideo, jak również wydruk kadru pokazu na płótnie – np. portret młodej pary.

fot. główna- Internetowe Targi Ślubne- Galitsyna- Show