Myśleliście nad tym, aby urządzić wesele z dala od domu? Lubicie wyzwania? Nie wahajcie się ani chwili!

Coraz częściej słyszy się o ślubach organizowanych w plenerze czy w stylu boho. Jest to trend ślubny ukochany szczególnie przez Panny Młode. Ale ostatnio modne są również śluby wyjazdowe, gdzie Para Młoda wynajmuje salę weselną wraz z miejscami noclegowymi dla wszystkich gości daleko od swojego miejsca zamieszkania.

Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest to, że Para Młoda może cieszyć się uroczystością w pięknym miejscu i nie zawracać sobie zbytnio głowy sprawami logistycznymi, ponieważ najczęściej ślub odbywa się w lokalnym kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Wesela wyjazdowe często połączone są ze ślubem w plenerze, np. w ogrodzie przyłączonym do lokalu, co zdecydowanie ułatwia sprawę. Poza tym Pan Młody i Panna Młoda przygotowują się w jednym hotelu, z czego bardzo ucieszą się fotograf i filmowiec 😉

Nie ukrywajmy, że tego typu przedsięwzięcie wymaga więcej przygotowań – trzeba m.in. przewidzieć, co może się nam przydać w dzień ślubu i zabrać wszystkie niezbędne rzeczy. Polecamy  przygotowanie sobie listy. Czasami trzeba także zaryzykować i zamówić fryzurę lub makijaż u osoby, której nie znamy.

Warto jednak zastanowić się nad taką formą ugoszczenia swoich bliskich. Wyjazd może być świetną okazją do zacieśnienia więzi rodzinnych oraz do odpoczynku i zwiedzenia okolicy. Fakt, że wszyscy będą na miejscu wcześniej, ogranicza ryzyko spóźnienia się gości. Do tego piękne miejsce – dworek wśród drzew lub zamek na wzgórzu –  zachwyci każdego.

Wszystko zależy od Was! Jeśli marzycie o ślubie w konkretnym miejscu tego typu i możecie sobie na to pozwolić – spróbujcie! Przygotujcie wcześniej każdy detal lub zaangażujcie konsultanta ślubnego do pomocy. Wasz wymarzony ślub i wesele są w zasięgu ręki!

 

Tekst – ITŚ
Zdjęcie główne – Redyk Ski&SPA