W dzisiejszym świecie zaczęła panować coraz większa moda na taniec. Bardzo popularne stały się obecnie wszelkiego rodzaju programy taneczne. Również branża ślubna nie pozostała obojętna na ten gorący trend! Chcielibyście uatrakcyjnić Wasze wesele i nadać nieco smaczku imprezie? Oferta pokazów tańca może okazać się strzałem w dziesiątkę. Taki pokaz z pewnością nacieszy oczy każdego gościa, a może również zachęci do większej aktywności na parkiecie, rozrusza rodzinę i znajomych oraz zagwarantuje wspaniałą zabawę do białego rana! Jakie mamy możliwości?

Internetowe Targi Ślubne- Pokazy Samby

  • TANIEC TOWARZYSKI

Oferta pokazów tańca towarzyskiego to najbardziej klasyczny wybór wśród rozrywek tego typu. Może okazać się świetnym uatrakcyjnieniem każdego wesela. Wytworny i elegancki taniec jakim jest np. walc- idealnie pasuje do imprez organizowanych w dworkach czy pałacykach. Profesjonalne szkoły tańca przygotują odpowiednio dopasowany do danej uroczystości pokaz od klasycznego tanga, poprzez stylowe tańce balowe – walce wiedeński lub angielski, aż po gorące, kubańskie rytmy chachacha czy rumby. Pokaz zazwyczaj trwa ok 10 minut i wykonują go wyszkoleni tancerze.

Internetowe Targi Ślubne- Kinga i Szymon

Internetowe Targi Ślubne- Śląska Szkoła Tańca

  • TANIEC NOWOCZESNY

Jest to nieco bardziej zwariowany pokaz niż klasyczny taniec towarzyski. Takie show składa się zazwyczaj z niezwykle efektownego i trochę szalonego pokazu tanecznego, w którym znajdują się także różnego rodzaju akrobacje takie jak np: salta, kręcenie na głowie czy rękach. Sam pokaz trwa bardzo krótko, bo ok 5 minut. Jednak tancerze nowocześni nierzadko proponują także w swojej ofercie  jedną lub kilka interaktywnych zabaw z gośćmi (ok 20min) do których angażowana jest również  Młodą Parę. Gwarancją tego typu animacji jest fakt, że zarówno goście jak i Nowożeńcy będą się świetnie bawić, a występ na długo pozostanie w pamięci wszystkich weselników.

Internetowe Targi Ślubne- Black and White

Internetowe Targi Ślubne- Black and White

  • TANIEC ORIENTALNY

Jeśli szukacie czegoś innego na Wasze wesele, macie dość sztampy i pragniecie  pozytywnie zaskoczyć swoich Gości, orientalne show jest tym, czego potrzebujecie!

No dobrze, ale co właściwie kryje się pod tą tajemniczą nazwą „taniec orientalny”? Tancerze oferujący tego typu usługi w swojej ofercie mają przygotowane kilka rodzajów występów. Możemy wybrać pokaz tańca brzucha, który prezentuje się fantastycznie i wzbudza powszechny zachwyt gości. Inne opcje do wyboru to:
klasyczny taniec orientalny, dynamiczne drum solo, romantyczne beledi, czy też widowiskowe pokazy z rekwizytami (np. wachlarze, woal). Dodatkowo zazwyczaj jest opcja animacji (nauki tańca) podczas imprezy. Jest to świetna forma integracji gości oraz wspólnej zabawy.

Internetowe Targi Ślubne- Pokazy Tańca Brzucha

Internetowe Targi Ślubne- Ayse

  • SAMBA SHOW

Pragniecie zaskoczyć rodzinę i znajomych niezwykle widowiskową atrakcją podczas uroczystości weselnej? Wybór samba show jest czymś idealnym do Waszych oczekiwań! Samba brazylijska, kojarzona jest na całym świecie przede wszystkim z kolorowym karnawałem w Rio de Janeiro. To taneczny symbol słonecznej Brazylii. Gorąca, energetyczna muzyka, błyszczące cekiny, kolorowe pióra i skąpe stroje, rozbudzą wyobraźnię wszystkich gości weselnych. Brazylijskie show taneczne to piękna opowieść o tym, co w kulturze brazylijskiej najlepsze – energii, radości i wyobraźni. Tego typu pokazy mogą odbywać się zarówno solo, jak również w grupie nawet do 12 osób, wszystko zależy od upodobań Pary Młodej. Tutaj również możemy się spodziewać krótkiej nauki podstaw tańca dla weselników. A zdjęcia z tancerkami w prześlicznych, widowiskowych strojach będą z pewnością ozdobą rodzinnych albumów.

Internetowe Targi Ślubne- Maraquja

  • TANIEC ZE SKRZYDŁAMI

Kolejną bardzo spektakularna atrakcją taneczną na Wasze wesele jest taniec ze skrzydłami. Możemy tutaj wybierać od pokazu tańca z Białymi Skrzydłami, poprzez  Orientalny Taniec ze Złotymi Skrzydłami, aż po kolorowy taniec Motyla.

Pokaz ten jest również wyjątkowo widowiskowy, a całość show sprawia wrażenie niesamowitej lekkości i subtelności. Odpowiednio dobrana muzyka czyni widowisko bardzo romantycznym przeżyciem dla każdego gościa weselnego.

Internetowe Targi Ślubne- Megi Pastuszko

Internetowe Targi Ślubne- Maraquja

A czy Ty dasz się porwać do TAŃCA?

 

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Maraquja