Przetestowaliśmy dla Was naprawdę przydatną aplikację Wedbox. Świetna sprawa dla tych, którzy nie chcą przegapić żadnego momentu ze swojego wesela! Zobaczysz swój ślub oczami gości 🙂

WEDBOX – CO TO?

To aplikacja, dzięki której z prosty sposób zbierzesz wszystkie zdjęcia wykonywane przez Twoich gości!
Razem stworzycie wyjątkowy album ślubny.


Pewnie nie raz zastanawialiście się, czy goście na Waszym weselu bawili się tak dobrze, jak mówili 😉 Teraz możecie to sprawdzić! Zaproś rodzinę i przyjaciół do stworzenia albumu z Waszego ślubu.

Wystarczy pobrać aplikację i rozesłać znajomym specjalny identyfikator ślubu, SMS-em, na Facebooku albo mailem.  Warto to zrobić wcześniej, gdyż materiały można przesyłać nieograniczony czas przed ślubem i od 2 do 24 miesięcy po dacie ślubu. Zdjęcia wysyłane przez zaproszone osoby są zapisywane na serwerze, dlatego w łatwy sposób można je pobrać i zapisać. Wystarczy naciśnięcie jednego guzika, żeby pobrać na komputer wszystkie przesłane pliki.

CO JESZCZE?

Oprócz zdjęć goście mogą przesyłać nagrane przez siebie sporej długości filmy. Szalone momenty zabawy na parkiecie, osobiste życzenia dla Pary Młodej czy wzruszająca przemowa – zobaczcie, czym zaskoczą Was najbliżsi.

Przydatną funkcjonalnością jest tworzenie kategorii, np. przygotowania, kościół, impreza, poprawiny. Jakiekolwiek chcecie. Wszystkie zdjęcia i filmy stworzą pięknie ułożoną całość, doskonałą pamiątkę na długie lata.

Ciekawostką i jednocześnie dodatkową zaletą tej aplikacji jest jej wielojęzyczność. Rodzina i przyjaciele z zagranicy z łatwością dołączą do tworzenia Waszego albumu i będą mogli korzystać z niej w swoim języku.

Aplikację szybko można pobrać zarówno w sklepie Google Play jak i w sklepie App Store.

NASZE WRAŻENIA

Jest to bardzo przydatna aplikacja i co tu ukrywać – po prostu śliczna! Korzystanie z niej to czysta przyjemność, a prosta obsługa nie będzie problemem dla nikogo! Zaangażowanie gości w robienie zdjęć i nagrywanie filmów będzie dla nich dobrą zabawą i sygnałem, że zależy Wam na ich udziale w tworzeniu atmosfery tego wyjątkowego dnia.

Wejdź na stronę Wedbox i przekonaj się!