Planowanie ślubu i wesela jest przedsięwzięciem często na dużą skalę i wymaga sporych umiejętności logistycznych. Często zdarza się, iż takie przygotowania kosztują Młodych dużo nerwów i nieprzespanych nocy. W dzisiejszych czasach każdy, kto ma telefon z androidem, może ułatwić sobie to arcy- trudne zadanie. Specjalnie dla Was przetestowaliśmy trzy aplikacje pomagające zaplanować ślub i wesele. Wystarczy ściągnąć na telefon jedną z nich. Ułatwią one organizację najważniejszego dnia w życiu. Spróbujcie sami!

Organizator ślubu

Aplikacja bardzo pomocna podczas przygotowań i planowania ślubu oraz wesela. Dzięki jej pomocy można kontrolować wydatki związane z organizacją uroczystości, listę gości, ustawiać najważniejsze zadania itp.

Organizator ślubu

Twoje idealne wesele

To aplikacja na polskie realia. Pomoże zorganizować wymarzone wesele już od momentu wyboru sali weselnej. Dzięki tej aplikacji wszystkie potrzebne informację o swoim weselu i ślubie będą w jednym miejscu. Zawiera ona wyszukiwarkę domów weselnych, podręczny notatnik z opcją zaznaczania priorytetów, kalendarz spotkań, edytor do tworzenia listy gości oraz listy prezentów, listę najważniejszych czynności podczas organizacji wesela z podziałem na okresy czasowe.

Twoje idealne wesele

Ślub i wesele

Aplikacja pomagająca zorganizować wesele i ślub dzięki liście zadań z kategoriami wraz z możliwością dodawania list z gotowych szablonów. Główne funkcje: gotowe szablony list, kategoryzacja zadań, wyświetlanie ilość zadań jeszcze nie ukończonych, zabezpieczenie list hasłem, sortowanie alfabetyczne oraz nieskończonych zadaniach, zaznaczanie/odznaczanie wszystkich zadań w kategoriach, usuwanie skończonych zadań, eksportowanie oraz importowanie list.

Ślub i wesele