Fotobudka jest jedną z najpopularniejszych atrakcji weselnych w ostatnich latach. Moda na nią przywędrowała do nas oczywiście ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest to przedmiot wyjątkowo popularny, który możemy spotkać praktycznie na każdym kroku.

Czym jest fotobudka nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Jej popularność sprawiła, że prawie każdy z nas wie, iż jest to małe mobilne pomieszczenie do robienia zdjęć. Można do niego swobodnie wejść i już po chwili otrzymamy gotowy wydruk serii zdjęć. Dawniej fotobudki służyły do robienia poważnych zdjęć paszportowych lub legitymacyjnych. Teraz natomiast nikt już nie pamięta o tamtej funkcji, gdyż obecnie służą one w celach rozrywkowych. Obecnie urządzenia te wynajmowane są nie tylko na wesela, ale również na imprezy firmowe, wieczory panieńskie czy kawalerskie oraz różnego rodzaju przyjęcia czy jubileusze. Atrakcja ta zapewnia gościom wiele rozrywki i można przy jej pomocy bawić się naprawdę świetnie.

Producenci oferują zazwyczaj do wyboru różnego rodzaju tła fotografii oraz żartobliwe rekwizyty, których możemy użyć do zdjęć. Są to kolorowe nakrycia głowy, okulary, szaliki, wąsy, tabliczki z oryginalnymi napisami i wiele innych.

Fotobudki nie wynajmujemy na cały czas trwania imprezy, a jedynie na kilka godzin. Pary Młode przeważnie decydują się wynająć taką atrakcję w zależności od liczny gości weselnych na 2-4 godzin i jest to koszt od 600 do przeszło 1000zł.

Przy wyborze fotobudki warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów:

  • Jakość zdjęć – należy upewnić się w jakiej jakości i na jakim papierze drukowane są zdjęcia; można również poprosić o tzw. personalizację co w przypadku wesela znaczy, iż każda fotografia będzie opisana imionami Nowożeńców oraz datą ślubu
  • Gadżety – zdecydowanie dopytajmy o dostępne gadżety; czy jest ich dużo, czy tylko kilka oklepanych i powszechnie znanych; dobrze jeśli są śmieszne i nietypowe
  • Tło – jest to bardzo trudny wybór, gdyż od rodzaju tła zależy praktycznie cały efekt końcowy zdjęć; przy jego wyborze warto także zastanowić się czy będzie pasowało do wystroju sali oraz do charakteru uroczystości; zazwyczaj firmy proponują kilka rodzajów do wyboru, jeśli nie podoba nam się żadne z nich można zapytać o stworzenie swojego tła, które będzie jedyne w swoim rodzaju
  • Hostessa – często pomijaną kwestią jest sprawa obsługi fotobudki; naszym zdaniem należy wybrać takiego usługodawcę, który oferuje na cały czas pracy urządzenia osobę do obsługi; nie każda starsza babcia, ciocia czy wujek wie jak działa to cudeńko

 

Skoro w dzisiejszych czasach każdy już zna tego typu atrakcję weselną to czy można jeszcze zaskoczyć gości fotobudką? Oczywiście, że tak! Poniżej proponujemy kilka nietypowych rozwiązań, które z pewnością zachwycą każdego biesiadnika…

Foto-budka w amerykańskim stylu pin-up – “RED BARN” , kandyjska czerwień! Każdy gość poczuje się jak prawdziwy Amerykanin!

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne – Fotobudka Red Barn

Fotobudka Retro-Box – to świetny pomysł na Twoją imprezę. Jeśli lubicie starsze klimaty retro, ten wybór jest strzałem w dziesiątkę. Z tą fotobudką każda impreza stanie się wyjątkowa.Fotobudka

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne – Retro Box

Fotobudka z drewna – jedyna w swoim rodzaju, wykonana z drewna fotobudka, która urozmaici każde wesele. Solidna, stabilna i przede wszystkim estetyczna konstrukcja, która zamiast szpecić, ozdobi uroczystość.

Fotobudka

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne – Fotobudka z drewna

Fotobudka z elegancką, dmuchaną fotokabiną doskonale sprawdza się nie tylko w pomieszczeniach, ale również wyśmienicie podkreśla atmosferę imprez plenerowych. Niepowtarzalna, zdalnie sterowana kolorem, dmuchana fotokabina podkreśli charakter każdego wydarzenia! Cała zabawa polega na zrobieniu sobie zdjęć w różnych odcieniach (czarno-białym, kolorze czy sepii) z wykorzystaniem śmiesznych gadżetów takich jak okulary, kolorowe włosy, maski oraz wiele więcej. A pamiątka na papierze to nie zdjęcie ukryte w pamięci telefonu!

Fotobudka

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne – Smart Budka

Otofotobudka – retro fotobudka z drewna Jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż idealnie rozkręci każdą imprezę oraz świetnie wpasuje się w każdy klimat od rustykalnego, retro, boho po elegancki wystrój.

Fotobudka

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne – Otofotobudka

Dla wszystkich, którzy uważają, że atrakcja w postaci fotobudki jest już passe mamy kilka ciekawych propozycji. Są to prawdziwe HIT- y na ślubno- weselnej scenie rozrywki. Sprawdźcie sami jaka może być alternatywa dla fotobudki!!!

Fotobudka Lustro – ABSOLUTNA NOWOŚĆ- interaktywna fotobudka lustro tzw. selfie mirror. Fotobudka posiada napisy oraz animacje w języku polskim, a sama obsługa jest niezwykle prosta.

Fotobudka
Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne – Selfie Mirror

SpeedGIF – to nowa atrakcja weselna do tworzenia zabawnych, animowanych filmików. Urządzenie nagrywa Twoje ruchy, które zostają odtwarzane w przyspieszeniu i wyświetlane na dotykowym ekranie. Gotowy filmik można wysłać na email lub smartfona, a następnie udostępnić w Internecie.

Fotobudka
Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne – SpeedGIF

A Ty jaką atrakcję planujesz na swoim weselu?