Wszystko przed uroczystością macie już dopięte na ostatni guzik? Suknia- jest, garnitur- jest, sala- przystrojona, kapela- wybrana, fotograf- gotowy do boju, kwiaty- już czekają w wazonie. Pozostaje tylko jedna bardzo ważna kwestia- czym pojedziecie do ślubu? Najłatwiejsza odpowiedz to własny samochód! Ale czy aby na pewno wasza stara bryka jest odpowiednim pojazdem w tym szczególnym dniu? Zastanówmy się.

WŁASNY SAMOCHÓD

własny samochód

Jest dobrą opcją dla par, które chcą trochę zaoszczędzić. Wystarczy nieco udekorować swój samochód. Kwiaciarnie oferują obecnie całą masę ozdób umieszczonych na specjalnych przyssawkach, które bez problemu umieścicie np. na masce waszego auta. Duży plus jeśli Wasze auto jest w kolorze białym lub jego barwa pasuje do motywu przewodniego uroczystości.

KARETA, BRYCZKA

Bryczka

Często chcemy, aby ten najważniejszy dzień w naszym życiu był jak z bajki. Dlaczego więc nie poczuć się niczym Kopciuszek jadący na bal i nie wybrać karety jako ślubnego pojazdu. Możliwość tą wybierają często pary o romantycznych duszach. Trzeba jednak pamiętać, iż bryczka czy też dorożka jest związana z końskim zaprzęgiem. Nie sprawdzi się więc w samym sercu ruchliwego i głośnego miasta, gdyż zwierzęta mogą się spłoszyć. To doskonałe rozwiązanie jeśli ślub odbywa się w spokojnym miejscu. Trzeba jednak wziąć pod uwagę warunki pogodowe i mieć przygotowany pojazd zastępczy w razie deszczu, na wszelki wypadek.

LIMUZYNA

limuzyna

fot. Boss Limuzyny

Jeśli chcecie tego dnia poczuć się jak milionerzy i zasmakować odrobiny luksusu, wybór limuzyny jest strzałem w dziesiątkę. Prezentuje ona się niesamowicie: długa, błyszcząca, zazwyczaj biała lub czarna z prywatnym, eleganckim szoferem, który będzie otwierał Wam drzwi…brzmi jak marzenie? Zajrzyjmy również do środka. Wnętrze takiego pojazdu jest bowiem zawsze niezwykle luksusowe: klimatyzacja, skórzane fotele, szampan, to jedne z licznych udogodnień.  Dodatkowym plusem jest to, że zmieści się w niej nie tylko Para Młoda, ale także świadkowie lub rodzice.

KABRIOLET

Kabriolet

Jeśli Wasza uroczystość jest latem można zdecydować się na samochód bez dachy, czyli kabriolet. Jest to jednak opcja dość ryzykowna w przypadku nagłego załamania pogody i deszczu. Należy się wcześniej zorientować czy istnieje możliwość rozłożenia dachu, jeśli nie może ucierpieć pieczołowicie układana przez Pannę Młodą fryzura. W takim pojeździe przechodnie i goście non stop mogą podziwiać Nowożeńców, a oni mogą się cieszyć słońcem i podziwiać widoki. Jest to jednak wybór na niewielkie odległości, gdyż kabriolet nie rozwija zbyt dużych prędkości.

RETRO CAR

Retro car

Dla Par, które kochają oldschool najlepszy będzie uroczy samochód w starym stylu. Możliwości jest bardzo wiele. Firmy specjalizujące się w wypożyczaniu tego typu pojazdów posiadają bogatą ofertę. Można tutaj szaleć do woli wybierając wypasionego Rolls Royce czy Cadilaca. Jeśli Nowożeńcy mają sentyment do epoki PRL-u mogą również zdecydować się na auto z tej epoki. Od zabawnych garbusów, po stylowe syrenki czy poczciwe polonezy. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż są to auta wiekowe, które niestety mogą odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. No ale przecież do odważnych świat należy!