Wieczór kawalerski dla każdego mężczyzny powinien być niezwykły i jedyny w swoim rodzaju. Przez Panów często postrzegany on jest jako ostatni dzień wolności. Warto więc zapewnić przyszłemu Panu Młodemu nieco bardziej emocjonujące przeżycia. Można pokusić się o zaproponowanie czegoś szalonego, na co z pewnością nie zdecyduje się będąc już statecznym mężem, a w przyszłości ojcem.

Jak jednak dobrać atrakcje aby nie przestraszyć kawalera i trafić w jego gust?

Proponujemy garść niecodziennych rozrywek, z których świadek wraz z kolegami może wybrać tę, najlepiej wpasowującą się w gusta przyszłego Małżonka.

Oto TOP 5 ekstremalnych przeżyć na wieczór kawalerski wybranych przez nas:

  1. SKOK NA BUNGEE

Skok ten to naszym zdaniem największe wyzwanie dla Pana Młodego. Zapewnia on niezwykle wysoki poziom adrenaliny. Pozwala równocześnie przezwyciężyć swoje lęki. Istnieje wiele miejsc proponujących tego typu atrakcję. Skok można wykonać ze specjalnego żurawia, jak również z kilku mostów. Warto jednak wybrać urokliwe miejsce na realizację skoku co pozwoli dodatkowo rozkoszować się pięknymi widokami. Uwaga! Jest to prezent dla największych twardzieli. Nie zapomnijcie upewnić się czy obdarowany nie ma przeciwwskazań zdrowotnych. Podobno jeśli raz wykona się skok na bungee- wydarzenie to zostaje w głowie na całe życie.

  1. SKOK ZE SPADOCHRONEM W TANDEMIE

Jak twierdzą zawodowcy jest to prezent dla kogoś, kto chciałby poczuć czym jest przestrzeń i przeżyć coś, niemożliwego do odtworzenia na ziemi. Prezent ten również dostarcza niesamowitej dawki adrenaliny. Z racji tego, iż skok wykonywany jest w tandemie, to nad bezpieczeństwem Pana Młodego podczas całego lotu czuwa instruktor. Dodatkową opcją jest możliwość uwiecznienia skoku na filmiku i fotkach wykonanych przez profesjonalistów. Jest to jednak usługa płatna dodatkowo. W przypadku tego przeżycia również wymagane jest zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych.

  1. NURKOWANIE

Dla miłośników podwodnego świata jest to prezent jak marzenie! Możliwość zaczerpnięcia pierwszego oddechu pod wodą jest niebywałym przeżyciem. Certyfikowany instruktor zapozna kawalera ze sprzętem oraz wytłumaczy jego możliwości. Zazwyczaj nurkowania odbywają się w starych, opuszczonych kamieniołomach co dodatkowo stwarza niesamowity klimat. Jeśli tylko możecie sobie na to pozwolić, doskonałym pomysłem jest wspólne nurkowanie wraz z bohaterem tego wieczoru. Będzie to świetne przeżycie dla wszystkich zaproszonych mężczyzn.

  1. LOT PARALOTNIĄ

Tym razem propozycja dla kawalerów lubiących bujać w obłokach. Przeżycie to umożliwia choć na chwile oderwanie się od ziemi. Pozwala wznieść się w powietrze i z innej perspektywy spojrzeć na otaczający nas świat. Lot odbywa się z pilotem- instruktorem w tandemie dzięki czemu Pan Młody będzie mógł bez przeszkód rozkoszować się wspaniałymi widokami. Za dodatkową opłatą można także nagrać to niecodzienne doznanie.

  1. FLYBOARDING

Potocznie nazywany jest „lataniem nad wodą.” To kolejna z naszych wodnych propozycji. Pan młody wkłada nogi do specjalnych butów, które podłączone są długim wężem do skutera wodnego. Zabawa polega na unoszeniu się nad wodą za pomocą ciśnienia. Umożliwia to wykonywanie wszelkiego rodzaju akrobacji w powietrzu. Obdarowany może unieść się nad taflę wody nawet do 15m. Jest to całkowicie bezpieczny sport, a dostarcza niesamowitych emocji.

 

A wy na co się zdecydujecie?