FireShow, czyli taniec z ogniem to przepiękna i niezwykle widowiskowa atrakcja weselna gwarantująca wiele emocji, która w ostatnim czasie zdobywa coraz większą popularność w branży ślubnej. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show.

Internetowe Targi Ślubne- Karmazyn

FIRESHOW to nie tylko widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest ogień. To również uczta dla wszystkich zmysłów. Jest to wyjątkowa podróż do niesamowitej krainy ognia, układów choreograficznych, barwnych strojów przy akompaniamencie odpowiednio dobranej muzyki. Pokaz odbywa się po zmroku, co dodatkowo wprowadza widzów w odpowiedni klimat, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy.

 

Internetowe Targi Ślubne- Nam- Tara

Ile trwa pokaz FireShow?

Standardowy pokaz trwa zazwyczaj około 15 -20 minut. Oczywiście wszystko zależy od Nowożeńców.

Internetowe Targi Ślubne- Inferis

Czego używają artyści podczas tańca z ogniem?

Podczas takiego pokazu mamy okazję zobaczyć wiele nietypowych i magicznych rekwizytów ogniowych, takich jak np. poi, liny i kije całopalne, kije, wachlarze, pochodnie,  levistick, parzydła, dragonstaff, hula hoop i wiele innych.

Internetowe Targi Ślubne- Enigma

Internetowe Targi Ślubne- Enigma

Jakie mamy możliwości?

Poza tradycyjnym pokazem tańca z ogniem, możemy zamówić również kilka dodatkowych atrakcji, szczególnie polecamy:

  • Płonące instalacje- zwłaszcza płonące serce i inicjały pary młodej – napis może zostać odpalony przez parę młodą, jako wstęp do pokazu, bądź jego finał, jest to świetny moment na wyjątkową sesję zdjęciową

Internetowe Targi Ślubne- Inferis

Internetowe Targi Ślubne- Inferis

  • Pokaz pirotechniczny- finał pokazu tańca z ogniem połączony z efektownym pokazem fajerwerków, tworząc razem niezapomniane widowisko

Internetowe Targi Ślubne- Nam- Tara

  • Przestrzenne wizualizacje dostosowanych pod indywidualne potrzeby Pary Młodej

Internetowe Targi Ślubne- Karmazyn

  • Efekt sypiących się iskier lub ognisty wodospad

Internetowe Targi Ślubne- Joartshow

 

  • Muzyka na żywo- bębny, lub jakiekolwiek inne instrumenty
  • Bodypainting, czyli ‘stroje’ malowane na ciałach tancerzy

 

Czy jest to bezpieczna atrakcja?

Jeśli do wykonania pokazu FireShow zatrudnimy profesjonalną firmę, która posiada doświadczenie w tego typu występach scenicznych możemy być spokojni o bezpieczeństwo swoje, jak również swoich gości. Jeśli jednak wciąż boimy się ognia, czy też pożaru, to alternatywą mogą być tzw. LightShow, czyli całkowicie bezpieczny i widowiskowy występ z wykorzystaniem świecących rekwizytów opartych na najnowocześniejszych technologiach. Jest to idealne rozwiązanie na uroczystości odbywające się w pomieszczeniach zamkniętych takich jak sale bankietowe, restauracje, kluby.

Internetowe Targi Ślubne- Labareda

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Labareda