Marzy Ci się oryginalny transport w dniu swojego ślubu? Tradycyjny samochód wydaje Ci się zbyt oklepany? Pojazd na dwóch kołach to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie!

Rower jako środek transportu w dniu ślubu

Internetowe Targi Ślubne- P. Wróbel

Państwo Młodzi na rowerze jest to jeszcze wciąż niecodzienny widok. Rower to jednak prawdziwa gratka dla miłośników sportowego i zdrowego stylu życia, a jednocześnie zabawny akcent w tym wyjątkowym dniu. Jeśli zdecydujecie się na taki wjazd na Plac Kościelny lub w pobliże Urzędu Stanu Cywilnego, to gwarantujemy, że na twarzach wszystkich Waszych gości pojawi się uśmiech od ucha do ucha.

Internetowe Targi Ślubne- Fotowytwórnia

W ostatnim czasie bardzo modne stało się “bycie eko.” Jeśli również macie na wglądzie los naszej planety, to wybór roweru w dniu zaślubin jest strzałem w dziesiątkę. Oczywiście możecie pójść dalej i urządzić całe przyjęcie w ekologicznym klimacie. Wszystko zależy od Waszych preferencji.

Internetowe Targi Ślubne- Szeroki Kadr

Internetowe Targi Ślubne- EliFoto

Istnieje również spora grupa Par Młodych, którzy poza swoim wybrankiem darzą również miłością nieco głośniejsze dwa kółka. Chodzi oczywiście o motory! Jest to także niecodzienny pomysł na zorganizowanie weselnego transportu. Na motorze można poczuć ten wspaniały wiatr we włosach, a później wspaniale wykorzystać jako element sesji fotograficznej.

Internetowe Targi Ślubne- Miłość w kadrze

Internetowe Targi Ślubne- Fotozen

Internetowe Targi Ślubne- Fotozen

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Artur Sokołowski