Coraz większą popularnością wśród Nowożeńców cieszy się miejska, czyli  tzw. „urbanistycznasesja ślubna. Jest to nowy trend sesji w mieście, który z szybkością błyskawicy pojawia się w ofertach kolejnych fotografów weselnych.

 

Internetowe Targi Ślubne- Fotografia ślubna Rzeszów

Internetowe Targi Ślubne- LDI Studio Foto

 

Pary Młode chcąc mieć oryginalną i niepowtarzalną pamiątkę z wesela decyduje się na zdjęcia w wielkich miastach. W naszym kraju najpopularniejsze miejsca na taką nietypową sesję to Warszawa, Kraków, Wrocław, Kazimierz, ale też inne w zależności od upodobań Małżonków.

 

Internetowe Targi Ślubne- FOTO-KADR Dariusz Ocias

 

Internetowe Targi Ślubne- Joanna Malewska Fotografia

Internetowe Targi Ślubne- Dariusz Bundyra

Internetowe Targi Ślubne- ITN StudioBridal

 

Czasami miasta polskie to za mało dla Żony i Męża, więc decydują się oni na sesje w popularnych stolicach Europy, które wydają się być niebywale romantyczne i piękne. Nierzadko zdarza się, iż Młodzi szczególnie upodobali sobie jakieś konkretne miasto, które ma dla nich wartość sentymentalną np. miejsce pierwszego pocałunku. Prawie każdy marzy o fotografiach wykonanych np. w Paryżu, czyli w stolicy wszystkich zakochanych.

 

Internetowe Targi Ślubne- Fotogenesis

Czy jest to faktycznie takie proste? Do miast położonych bliżej można bez problemu dojechać samochodem, do którego z łatwością spakujemy wszystkie niezbędne podczas sesji rekwizyty i stroje. Problem pojawia się przy wyborze nieco dalszych kierunków, gdzie konieczna jest podróż samolotem. Wiąże się to bowiem z dodatkowymi opłatami za bilety, bagaż czy nocleg, nie tylko dla siebie, ale też dla usługodawcy. Obecnie wielu profesjonalnych fotografów posiada w swojej ofercie organizację sesji ślubnej od A do Z w wybranym mieście na świecie. Sprawdź, któregoś z nich: www.internetowetargislubne.pl/ogloszenia W tym przypadku wszystko zależy od zasobów finansowych Pary Młodej.

 

Internetowe Targi Ślubne- FotoInLove

Internetowe Targi Ślubne- FotoInLove

Chyba warto jednak zainwestować w sesję w pięknym miejscu, by cieszyć się wspomnieniami przez długie lata…

A Ty jak myślisz?

 

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Own Home REC