Organizacja wesela to niezwykle trudne zadanie, często spędzające sen z powiek nie jednej Parze Młodej. Dobrze zorganizowane przyjęcie jest gwarancją niezapomnianej zabawy i tego, że będzie wyglądało dokładnie tak jak sobie je wymarzyliśmy. Ten wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju dzień wymaga uroczystej oprawy: pysznego menu, wyszukanej dekoracji,  skocznej muzyki, idealnej sali… No właśnie! A jaka jest ta „idealna” sala? Gdzie zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne? Opcji mamy mnóstwo. Oto najpopularniejsze z nich!

RESTAURACJA/ DOM WESELNY

Jest to miejsce najczęściej wybierane przez Nowożeńców na organizację swojej uroczystości weselnej. Restauracje specjalizujące się w tego typu przyjęciach, zazwyczaj posiadają dwie lub więcej sal, które dostosowane są do ilości gości. Właściciele i obsługa przeważnie proponują kompleksowe usługi weselne. Pomagają w znalezieniu zespołu, d-ja czy fotografa. W zależności od wybranego pakietu, Para Młoda ma możliwość skorzystania z usług florystki lub dodatkowych atrakcji weselnych. Bardzo często zdarza się, iż sala posiada swojego animatora dla dzieci, który zajmie się najmłodszymi uczestnikami imprezy, a rodzicom pozwoli na świetną zabawę.

sala weselna

Internetowe Targi Ślubne- Dwór Wapowce

 

HOTEL + SPA

Jest to rozwiązanie nieco bardziej kosztowne, ale czasem niezbędne, gdy musimy zorganizować noclegi gościom weselnym. Hotele specjalizujące się w uroczystościach tego typu mają zazwyczaj przygotowaną ofertę dla Młodej Pary od A do Z. Nowożeńcy dostaną tutaj wszystko, czego sobie zamarzą. Dodatkowym atutem dla Małżonków jest przeważnie możliwość skorzystania z hotelowego wellness&Spa. Często taka opcja jest do zrealizowania przed imprezą w formie tzw. „day spa”, w którego skład wchodzą relaksacyjne masaże, rytuały piękna, sauny, jacuzzi i inne udogodnienia, które pomogą zrelaksować się zestresowanej Parze Młodej.

ślub w hotelu

Internetowe Targi Ślubne- Hotel Forum

 

PRZYJĘCIE W PAŁACU

Jeśli marzy Wam się ślub jak z bajki, to organizacja wesela w pałacowym wnętrzu będzie strzałem w dziesiątkę! Piękne wnętrza, gdzie goście będą mogli spotkać się ze sztuką i historią. Panna Młoda w takim miejscu może poczuć się jak księżniczka w tym wyjątkowym dla niej dniu. Dodatkowym atutem tego wyboru jest fakt, że pałace zazwyczaj otoczone są malowniczymi parkami, gdzie sesja zdjęciowa prezentuje się fenomenalnie.

wesele w pałacu

Internetowe Targi Ślubne- Pałac w Wąsowie

 

DREWNIANA KARCZMA

To całkowite przeciwieństwo eleganckich Sali balowych. Nie ma tutaj marmurów, kryształowych żyrandoli, ani eleganckich czerwonych dywanów. Klimatyczne karczmy zazwyczaj wykonane w całości z drewnianych bali, gdzie czuć zapach drewna. Zazwyczaj karczma weselna stylizowana jest na tradycyjne wnętrze regionu, w którym się znajduje. Często do dyspozycji Nowożeńców jest także sala z kominkiem lub wielkim paleniskiem, gdzie jedna z kolacji może zmienić się w pysznego grilla.

karczma weselna

Internetowe Targi Ślubne- Taberna pod Sosnami

 

NIETYPOWE MIEJSCE

Dla Par, którym tradycyjne sale weselne nie wystarczą do spełnienia marzeń proponujemy wybór miejsca bardziej wyjątkowego. Wybór jest ogromny. Można się zdecydować na miejsce pamiętające dawne wieki w stylu dworskim, folwarcznym lub zdecydować się na totalne przeciwieństwo, czyli industrialne wnętrza np. przerobione ze starego browaru. To z pewnością coś innego, niestandardowego, co na długo pozostanie w pamięci gości weselnych.

  • STARA WINIARNIA

gospoda weselna

Internetowe Targi Ślubne- Folwark Stara Winiarnia

 

  • STARY MŁYNpiękna sala weselna

Internetowe Targi Ślubne- Stary Młyn

  • PLAŻA

    wesele na plaży

Internetowe Targi Ślubne- Wesele na plaży

A Ty gdzie zorganizujesz swoje przyjęcie weselne?