W restauracji Szyb Bończyk w Mysłowicach w niedzielę 25 marca odbyły się I Industrialne Targi Ślubne.

Zobaczcie naszą relację!


Było to bardzo wyjątkowe wydarzenie ze względu na niespotykaną dotąd formułę, którą zaproponowali właściciele – państwo Aneta i Maciej Sikora. Na targi zostały zaproszone tylko te przyszłe pary młode, które już podpisały umowę na zorganizowanie wesela właśnie w Szybie Bończyk.

Pary te miały możliwość poznać scenariusz weselny od transportu, poprzez przywitanie gości, pierwszy taniec, koncert dla rodziców, słodki bufet, zimną płytę, tort, kolację, a także wziąć udział w przebiegu tych wydarzeń czy w degustacji menu przygotowanego na nowy sezon. Z pewnością tego typu pokaz zmniejszy stres odczuwany w dniu ślubu przez parę młodą.

Targi wyróżniają się również podejściem do wystawców, wśród których znalazły się wyłącznie wyselekcjonowane i wcześniej sprawdzone firmy, co najważniejsze – po jednej z każdej branży. Wystawcy zaprezentowali swoje usługi m.in. w zakresie fotografii, filmu, tańca, oprawy muzycznej, prowadzenia imprezy, mody czy cukiernictwa.

Zdecydowanie podoba nam się podejście właścicieli Szybu Bończyk do swoich klientów. Pary z pewnością poczuły się docenione i wyróżnione zaproszeniem na targi. Oby więcej takich wydarzeń!

            

 

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.