ŁAWKA to przedmiot codziennego użytku naturalnie wpisujący się w otoczenie, w którym żyjemy. Ławka jest miejscem, gdzie często zatrzymujemy się, żeby porozmawiać ze znajomymi. Nierzadko jest również miejscem spotkań zakochanych. Interpretacja snu o ławeczce jest także bardzo ciekawa. Sennik sugeruje nam bowiem, że gdy śni nam się, że patrzymy na ławkę, może to oznaczać zmiany w relacjach damsko-męskich. Jeżeli jesteśmy samotni znaczenie snu o ławce oznacza, że w najbliższej przyszłości spotkamy osobę, którą będziemy zauroczeni. Sen ten może być zapowiedzią płomiennego romansu, może również oznaczać poważniejszą relację.

W ostatnim czasie w wielu miastach pojawiły się pomniki osób siedzących na ławeczce. Coraz bardziej popularne jest też tworzenie “ławeczek zakochanych.” Najpopularniejsze z nich są dwie. Pierwsza to ławeczka zakochanych w Chełmie, która znajduje się w w parku miejskim Nowe Planty, obok murów miejskich, niedaleko deptaka i Bramy Grudziądzkiej. Druga zaś usytuowana jest w Rewalu i jest to słynna ławeczka Romea i Julii w nadmorskiej Alei Zakochanych.

Motyw ten stał się inspiracją dla wielu Par Młodych na wykonanie sesji ślubnej. Nowożeńcy, chcąc mieć romantyczne i oryginalne zdjęcia ochoczo zasiadali na ławeczce przed obiektywem aparatu. A efekty ich pracy możecie ocenić sami.

Oto piękne fotografie na ławeczce:

Internetowe Targi Ślubne- Fabryka Retrospekcji

Internetowe Targi Ślubne- Sebastian Krisz

Internetowe Targi Ślubne- MSPhotoDesign

Internetowe Targi Ślubne- Paparazzi Studio

Internetowe Targi Ślubne- IPSE Fotografia

Internetowe Targi Ślubne-  Ślubnephotography

Internetowe Targi Ślubne- Jarek Dąbkowski Fotografia

Internetowe Targi Ślubne- Jacek Orzeł

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Wojciech Krysiak