Przy organizacji wesela jest bardzo wiele spraw, których Para Młoda musi dopilnować. Jedną z nich jest transport gości z Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego na salę weselną. Zagwarantować trzeba także odwozy do domu lub na miejsce noclegowe po zakończonym przyjęciu.

Wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa. Trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak ilość gości, czas przejazdu, bezpieczeństwo, estetykę pojazdu itp. Powinniśmy również zadbać o to, aby zorganizowany przewóz zawierał odpowiednią ilość wygodnych miejsc siedzących, jak również działającą klimatyzację (latem) lub ogrzewanie (w sezonie jesienno- zimowym). Warto też zwrócić uwagę na osobę kierowcy. Dobrze, jeśli jest on elegancko ubrany, przeszkolony oraz posiada odpowiednie uprawnienia i zna swój pojazd.

Internetowe Targi Ślubne-4Transfer

NAJPOPULARNIEJSZA FORMA- BUSIK

Jest to najczęściej wybierany przez Pary Młode rodzaj transportu dla gości weselnych. Busy pomieszczą zazwyczaj dziewięć osób i wynajmuje się je razem z kierowcą. Można zamówić kilka takich busików. Natomiast w przypadku, gdy sala weselna znajduje się niedaleko Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego praktykowane jest kilkukrotny kurs tego samego busa. Część gości jeszcze składa życzenia Nowożeńcom, a reszta już jest w drodze na salę. To jednak uciążliwe rozwiązanie przy dużym weselu, gdyż wymusza długie czekanie na „swoją kolej”, co może z kolei powodować frustrację u niektórych uczestników imprezy.

Internetowe Targi Ślubne- Przewóz gości weselnych

Internetowe Targi Ślubne- SprintTravel

Internetowe Targi Ślubne- Wynajem busów

TRANSPORT DUŻEJ ILOŚCI GOŚCI- AUTOBUS

Jeśli zależy Wam na tym, aby szybko i równocześnie przewieźć wszystkich gości weselnych, to zdecydowanie polecamy duży autobus. Jest znacznie wygodniejszy od małego busika i pomieści około 50 osób w zależności od modelu. W takim autobusie jest więcej miejsca więc gościom podróżuje się bardziej komfortowo. Niektóre firmy posiadają w swoich autobusach telewizory, na których można w czasie jazdy wyświetlić np. prezentację przygotowaną przez Nowożeńców.

Internetowe Targi Ślubne- Annbus

Internetowe Targi Ślubne-4Transfer

Internetowe Targi Ślubne- Maszbus

EKSKLUZYWNIE- LIMUZYNA

Jeśli nie jesteście zwolennikami tradycyjnych rozwiązań i chcielibyście zaskoczyć swoich gości polecamy zorganizować przewóz ekskluzywną limuzyną. Pojazdy te pomieszczą zazwyczaj od dziesięciu do czternastu osób, a ich cena jest bardzo zbliżona do wynajęcia zwykłego busika. Dodatkowo limuzyna posiada barek zaopatrzony w szklanki, kieliszki oraz przeważnie jedną butelkę szampana. Tak wyposażone wnętrze z pewnością umili podróż waszym gościom.

Internetowe Targi Ślubne- Bosslimuzyny

Internetowe Targi Ślubne- Limuzyny- Excalibur

W KLIMACIE RETRO- ZABYTKOWY POJAZD

Gdy standardowy transport Was nie interesuje i lubicie zaszaleć, to bardzo dobrym rozwiązaniem na transport gości będzie wynajęcie np. zabytkowego Volkswagena T2, czyli tzw. „ogórka.” Przejazd takim samochodem to niezapomniane przeżycie, które Wasi goście będą wspominali jeszcze długo po zakończonym weselu. Może niektórzy z nich powrócą wspomnieniami do młodzieńczych lat. Jedno jest pewne, na pewno tego typu transport wywoła uśmiech na wszystkich twarzach.

Internetowe Targi Ślubne- Nasze wesele

SAMOCHÓD OSOBOWY

Polecamy zorganizować kilka samochodów osobowych do rozwozu gości po imprezie. Nie sprawdzają się tutaj zazwyczaj większe środki transportu, gdyż każdy z biesiadników ma prawo zakończyć zabawę o innej porze. Nie da się więc przewieźć dużej ilości osób na jeden raz. Innym plusem wyboru samochodu jest fakt, iż goście zazwyczaj mieszkają w różnych miastach i odwóz większym pojazdem trwałby bardzo długo. Warto jednak zwrócić uwagę na ilość wynajętych samochodów. Musi ich być na tyle dużo, żeby nikt nie czekał na swoją kolej.

Internetowe Targi Ślubne- Przewóz gości weselnych

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- MPbus