Jeśli szukacie nietypowej atrakcji, która uświetni Wasze wesele to warto wziąć pod uwagę pokaz iluzji. Będzie to z pewnością magiczny akcent każdej uroczystości. Pozwoli również zaprosić wszystkich Waszych gości do świata pełnego rzeczy niesamowitych, zaskakujących i niewytłumaczalnych. Jeszcze długo po zakończeniu imprezy, każdy uczestnik pokazu, będzie wspominał Wasze wesele, jako wyjątkowo magiczne.

Pokazy weselne wykonywane przez profesjonalnych iluzjonistów trwają zazwyczaj od 20 do 45 minut w zależności od wybranej opcji. Na specjalne życzenie Pary Młodej show może być oczywiście dłuższy. Należy jednak wziąć pod uwagę cierpliwość gości weselnych i nie przesadzać z jego długością. Proponujemy kilka krótszych pokazów zamiast jednego długiego, aby nikogo nie zniechęcić do uczestnictwa.

Internetowe Targi Ślubne- Sztukmistrz

Jakie macie możliwości?

Iluzjoniści zazwyczaj w swojej ofercie mają kilka pakietów specjalnie dostosowanych do danej uroczystości. W zależności od preferencji pokazy dzielą się przeważnie na:

  • stand up – pokaz sceniczny, w którym udział biorą wszyscy goście jednocześnie; iluzja prezentowana jest tutaj z pewnej odległości i wszyscy razem oglądają niesamowite show
  • close up – czyli iluzja kontaktowa, której podstawą jest intensywna interakcji z widzem, a sztuczki prezentowane są z bardzo bliskiej odległości.

Internetowe Targi Ślubne- Adrian Mitoraj

Podczas pokazu stand up goście również mogą brać czynny udział w tworzeniu magii oraz decydować o przebiegu akcji. W czasie występu iluzjonista m.in. mnoży pieniądze jednego z gości, prezentuje triki z kartami, widz wyczarowuje jajko z pustego worka, a przedmioty znikają na oczach wszystkich. Występ przeplatany jest odpowiednią dawką dobrego humoru, jak również pomiędzy trikami iluzjonista na życzenie gości tłumaczy prezentowane zjawiska.

Internetowe Targi Ślubne-Konrad Mościński

Pokaz close up jest to idealne rozwiązanie na zabawienie gości siedzących przy stolikach oraz dla tych którzy chcą  doświadczyć więcej. Ta forma uznawana jest za jedną z najsilniejszych dziedzin iluzji, gdyż gość ma wrażenie, że to on tworzy magię.

Internetowe Targi Ślubne- Jakub Zgoła

Kiedy jest najlepszy czas na pokaz iluzji?

Główny pokaz iluzji najlepiej sprawdza się po II ciepłym daniu, zwykle między 21:00 a 22:00. Goście są już odpowiednio wyluzowani, ale jeszcze mają sporo sił na zabawę i na uczestnictwo w atrakcjach zaplanowanych przez Nowożeńców.

Iluzja kontaktowa może z kolei przebiegać równocześnie z blokiem tanecznym, dzięki czemu nie zaburzona zostaje dynamikę wesela, a osoby nietańczące mają dodatkową atrakcję.

 

Internetowe Targi Ślubne- Mag Marco

Pokaz iluzji może być również niesamowitym prezentem niespodzianką dla Pary Młodej. Pozwoli im poczuć jeszcze większą magię w tym wyjątkowym dniu.

 

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Iluzjonista Rafał Mulka