Zastanawiacie się czym jeszcze możecie zaskoczyć gości podczas swojego wesela? Proponujemy dekoracje światłem LED. Pozwolą one uzyskać niesamowitą atmosferę, która doda prestiżu Waszej uroczystości. Za pomocą barw sala weselna z pewnością stanie się bardziej klimatyczna, co wytworzy romantyczną scenerię w tym szczególnym dla Was dniu.

Internetowe Targi Ślubne- Factory Events

Jak się do tego zabrać?

W branży weselnej istnieje wiele firm, które zajmują się profesjonalną dekoracją oświetleniem tradycyjny, światłem led, czy też laserowym. Szukacie inspiracji? Zajrzyjcie tutaj: https://www.internetowetargislubne.pl

 

Kolorowo czy jedna barwa?

Do tematu dekoracji światłem można podejść na dwa sposoby. Para Młoda może wybrać oświetlenie w kilku barwach, co daje efekt bajecznie kolorowej Sali rozbłyskującej we wszystkich kolorach tęczy. Druga opcja to udekorowanie wesela w jednym, konkretnym kolorze, który będzie równocześnie motywem przewodnim uroczystości. Istnieje także możliwość zastosowania różnych odcieni tej samej barwy, co pozwala uzyskać niezwykle modny gradientowy efekt umbre.

 

Internetowe Targi Ślubne- Light Magic

Internetowe Targi Ślubne- Sky Lights

Jakie mamy możliwości?

Sprzętów wykorzystywanych w dekoracji światłem istnieje całe mnóstwo. Najważniejsze z nich i najczęściej używane to:

– głowy ruchome;

– efekty świetlne np. aircone, zimne iskry;

– skanery;

– wytwornice dymu podświetlane światłem led

– lasery;

– stroboskopy;

– reflektory par LED;

– listwy LED;

 

Co podświetlić?

  • Tradycyjny wybór dekoracji światłem to oświetlenie ścian, sufitu, rzeźb czy parkietu.

Internetowe Targi Ślubne- Dekoracje Led

  • Za pomocą różnych świateł można wyróżnić poszczególne części Sali weselnej. Inna barwa może oświetlać stół Państwa Młodych, a inna np. Candy bar czy stół regionalny.

Internetowe Targi Ślubne- Factory Events

  • Bardzo popularne jest również podświetlanie standardowych dekoracji, takich jak tiule czy balony co wygląda niesamowicie i bardzo oryginalnie.

Internetowe Targi Ślubne- Sky Lights

  • Dobrym pomysłem jest także podświetlenie dymu, który wypuszczany jest podczas pierwszego tańca Nowożeńców, jak również w innych szczególnych momentach imprezy.

Internetowe Targi Ślubne-Pierwszy taniec w chmurach

  • Niezwykle widowiskowe jest zastosowanie tzw. efektów typu Aircone, czyli pompowanych powietrzem słupów w kształcie walca, podświetlanych w dowolnym kolorze. Ozdoby te ustawia się w kluczowych miejscach Sali weselnej, co prezentuje się spektakularnie.

Internetowe Targi Ślubne- Dekoracje Led

Internetowe Targi Ślubne- Smart- Budka

  • Ważne momenty wesela takie jak np. oczepiny, czy krojenie tortu można uatrakcyjnić za pomocą efektu zimnych iskier z wyrzutem do góry na ok 3 metry

 

Czy światłem można sterować?

Zdecydowanie TAK. Obecnie nowoczesna technologia pozwala na oświetlenie dynamiczne przestrzeni tanecznej, gdzie światło sterowane jest w rytm muzyki. Dla gości szalejących na parkiecie będzie to z pewnością niezapomniane przeżycie audio- wizualne.

Internetowe Targi Ślubne- Brothers Events

Inteligentne oświetlenie sterowane cyfrowo pozwala także na wyświetlanie dowolnego napisu czy inicjałów w wybranym przez Parę Młoda miejscu.

Internetowe Targi Ślubne- Deco Light

Internetowe Targi Ślubne- Deco Light

 

Jak widzicie możliwości jest naprawdę sporo! Zdecydujecie się na nowoczesną dekorację światłem podczas Waszej imprezy weselnej?