Jakie fryzury będą królowały wśród Panien Młodych w tym roku? Co można wpleść we włosy aby fryzura nabrała niepowtarzalnego uroku? Niewątpliwy hit 2019 to luźne upięcia, które prezentują się niezwykle romantycznie i naturalnie. Do łask wracają również wszelkiego rodzaju warkocze, francuzy czy kłosy. Specjalnie dla Was prezentujemy kilka niebanalnych propozycji ślubnych upięć.

KWIATY WE WŁOSACH

W tym przypadku Panny Młode mają możliwość wyboru zarówno sztucznych, jak i świeżych kwiatów. Te pierwsze z pewnością wytrzymają dłużej i nie zwiędną po kilku godzinach. Jednak te żywe prezentują się zdecydowanie lepiej i dodatkowo cudownie pachną.

Internetowe Targi Ślubne- Klasyczne fryzjerstwo Cyrulik Śląski

Internetowe Targi Ślubne- Galeria Urody Axena

Źródło: www.veecaravan.com

Internetowe Targi Ślubne- Galeria Urody Axena

ROMANTYCZNE WIANKI

Tutaj także można zdecydować się na sztuczne lub żywe kwiaty. Panny mogą wybierać dowolne kombinacje łącząc kwiatowe rodzaje i kolory. Można również postawić na jeden gatunek, który będzie motywem przewodnim ślubu i wesela.

 

Źródło: Internetowe Targi Ślubne- Sara Sudoł Make up

Źródło: www.thesugarstyles.com

GRZEBIENIE/BIŻUTERIA

Wybór biżuterii do ślubnych fryzur jest właściwie nieograniczony, barierą jest jedynie zasobność naszego portfela. Można tutaj zdecydować się na pojedyńcze perełki lub kamyczki, jak również na wspaniale zdobione grzebienie, które prezentują się naprawdę zjawiskowo.

 

Internetowe Targi Ślubne- Klasyczne fryzjerstwo Cyrulik Śląski

Źródło: www.hairstyleslife.com

Internetowe Targi Ślubne- Sara Sudoł Make up

 

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Klasyczne fryzjerstwo Cyrulik Śląski