Marzysz o wyjątkowym weselu? Lubisz technologiczne nowinki? To może być coś dla Ciebie! fancy.wedding to innowacyjna aplikacja internetowa skierowana zarówno w stronę Młodej Pary, jak i gości. Z jednej strony jest to rozbudowany organizer ślubny, z drugiej – całkiem nowe podejście do zapraszania gości na uroczystość.

 

Organizer ślubny dla Pary Młodej

Organizer fancy.wedding zawiera w sobie przede wszystkim przyjazny panel do zarządzania listą gości, planer stołów i organizer zadań. Już za jakiś czas dołączy do nich również coś, czego nie ma nigdzie indziej – moduł do planowania miejsc noclegowych! A wszystko to w formie przejrzystego panelu zabezpieczonego hasłem, dostępnego poprzez przeglądarkę internetową na komputerze.

 

Dostęp do aplikacji dla gości

Jako Młoda Para możecie przekazać swoim gościom dostęp do najważniejszych informacji na temat Waszego wesela, czyli harmonogramu imprezy czy też wskazówek dotyczących dojazdu i prezentów. Co więcej, Wasi goście otrzymają możliwość złożenia deklaracji online! Każda para określi czy będzie na weselu, czy wybiera się na poprawiny a także czy życzy sobie miejsca do spania lub specjalnego menu – wszystko bez konieczności dzwonienia do Was.

Zaproszeni nie muszą nic instalować, ponieważ całość ma charakter strony internetowej. Oznacza to, że do działania potrzebna jest jedynie przeglądarka internetowa – na smartfonie lub komputerze.

 

Załączniki do zaproszeń

Aplikacja fancy.wedding pozwala na wygenerowanie specjalnych, małych etykiet, które można wydrukować i załączyć do tradycyjnego zaproszenia. Dzięki kodom QR Twoi goście nie muszą nawet przepisywać adresu ani kodu logowania! Wystarczy, że użytkownicy smartfonów (iPhone/iPad oraz większość urządzeń z Androidem) zeskanują kod aplikacją Aparat, a aplikacja otworzy się w przeglądarce i automatycznie przekieruje do odpowiedniego widoku.

 

Jak zacząć?

Aby zacząć, należy założyć darmowe konto na stronie https://www.fancy.wedding/aplikacja. Po zalogowaniu na komputerze otrzymujesz dostęp do darmowych funkcjonalności panelu, które obejmują strefę organizera. Funkcjonalności związane z widokiem dla gości weselnych wymagają Pakietu Super (więcej informacji o pakiecie znajdziecie na naszej stronie https://www.fancy.wedding).

 

fancy.wedding to świeży powiew w branży ślubnej

Od strony organizacji fancy.wedding to rozwiązanie, które do minimum redukuje konieczność używania narzędzi typu Excel. Ułatwia cały proces i oszczędza czas, jednocześnie redukując liczbę telefonów i wiadomości od gości nawet o 90%. Przy okazji jest to super sposób na unowocześnienie swojego wesela.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.fancy.wedding/ oraz naszego Instagrama https://www.instagram.com/fancy.wedding/ – zachęcamy do śledzenia, aby być na bieżąco!

Jeśli masz pytanie i nie znalazłeś na nie odpowiedzi na stronie – zapraszamy

do kontaktu https://www.fancy.wedding/kontakt.