Uwaga! Uwaga! Uroczyście ogłaszamy, że zbliża się najsłodsze święto w roku kalendarzowym- TŁUSTY CZWARTEK.  Z racji tego prezentujemy Wam najbardziej smakowity trend w branży ślubnej ostatnich czasów tzw. „ donut wall”, czyli weselna ściana z donatów- słodkich pączków z dziurką w środku.

ścianka donatów

fot.moncheribridals.com

Donut- to rodzaj wysmażonego w głębokim oleju pączka, który kształtem przypomina „oponkę.” Zazwyczaj od zwykłego pączka odróżnia go brak nadzienia i kolorowa polewa. Przysmak ten przywędrował do nas oczywiście z Ameryki i od razu podbił serca wszystkich smakoszy słodyczy. Należy jednak nie przesadzać z ilością tego rarytasu, gdyż jedna sztuka to przeszło 400 kcal.

Podczas zabawy weselnej nie warto się jednak tym przejmować, gdyż tańce do białego rana i ogrom emocji pozwolą szybko i bez wysiłku spalić te słodkie przekąski.

donut

Ścianka z donatów staje się obecnie coraz bardziej popularna wśród Nowożeńców. Jest ona alternatywa dla tradycyjnego stołu z ciastem, tortem i kawą, który okazuje się często zbyt nudny na tak ważną uroczystość. Pary Młode chcą by ich impreza była oryginalna i jedyna w swoim rodzaju więc poszukują nowości, które urozmaicą ich wesele.

Donaty na weselu mogą być również świetnym urozmaiceniem dekoracji i wystroju weselnej sali. Mogą być zarówno wielokolorowe, jak również utrzymane w tonacji barwy przewodniej uroczystości. Zdarza się, iż donaty na takiej ściance pokryte są jedynie biały lukrem co prezentuje się bardzo elegancko i gustownie.

Dobrym pomysłem jest także ułożenie napisu z donatów. Możliwości mamy tutaj nieograniczone, wszystko zależy od kreatywności Nowożeńców. Zazwyczaj jest to jednak wyznanie miłości lub inicjały Młodej Pary. Taka słodka dekoracja prezentuje się na prawdę imponująco.

love donut

fot.http://moncheribridals.com

Zdecydowaliście się na taką ściankę, ale zastanawiacie się gdzie ją ustawić? Donut wall może być świetnym dopełnieniem tradycyjnego słodkiego stołu, ale może również stać się jego zamiennikiem. Jeśli tworzymy na naszym weselu kącik dla najmłodszych gości, to właśnie tam może stanąć ścianka z pączków. Dzieci chętnie będą sięgać po te przysmaki, a dorośli też z pewnością nie raz odwiedzą tamtą część sali. Ścianka z donatów może również stanowić oryginalne tło za stołem Młodej Pary.

donut wall

fot. http://weddingandweddingflowers.co.

Życzymy Pysznej Imprezy!!!