Wesele to impreza na której Para Młoda oraz zaproszeni goście powinni bawić się świetnie. Zdaniem wielu Nowożeńców, oprócz muzyki do tańca, na takiej imprezie muszą znaleźć się także gry i zabawy weselne.

Dlaczego konkursy na weselu są tak ważne? – ponieważ zwykle podczas uroczystości bawi się mieszanka gości różniących się wiekiem, upodobaniami muzycznymi, często pochodzą oni z różnych regionów polski, a czasem i świata. Rozmaite konkurencje są nieodłącznym elementem niemalże każdego wesela. Przełamują lody i wprowadzają luźną atmosferę. Są świetnym przerywnikiem pomiędzy tańcami.

Internetowe Targi Ślubne- lukaszwegrzynek

Czy aby na pewno jest to wciąż preferowana rozrywka weselna? Obecnie pojawia się coraz więcej zwolenników zabaw bez konkursów i gier. Bardzo wiele Młodych Par oraz gości weselnych uważa popularne dawniej zabawy za żenujące, wstydliwe i kompletnie nie na miejscu. Weselnicy niechętnie biorą w nich udział z obawy przed kompromitacją. Postrzegają oni często tego typu aktywności jak synonim kiczu. Wodzirej nierzadko musi wybierać uczestników „na siłę.” Planując imprezę weselną warto wziąć pod uwagę preferencje gości i zadbać o ich dobre samopoczucie.

Istnieje jednak wciąż spora grupa zwolenników zabaw weselnych, która nie wyobraża sobie imprezy, na której  mogłoby ich zabraknąć!

Najpopularniejsze są zazwyczaj zabawy taneczne, takie jak np. Greg Zorba, Macarena, Pociąg itp.

Internetowe Targi Ślubne- lukaszwegrzynek

Internetowe Targi Ślubne- Photofactory.pl

Internetowe Targi Ślubne- DJ – Wodzirej

Istnieje dużo zabaw angażujących gości weselnych. Obecnie coraz więcej prowadzących stosuje rekwizyty lub śmieszne akcesoria, które pozwalają weselnikom w przebraniu wcielić się w przeróżne role, których normalnie by nie mieli odwagi odegrać.

Internetowe Targi Ślubne- DJ SEBAA

Internetowe Targi Ślubne- DJ SEBAA

Internetowe Targi Ślubne- Photofactory.pl

Internetowe Targi Ślubne- dj Power

Internetowe Targi Ślubne- DJ & Wodzirej Grzegorz Marecik

Zazwyczaj na weselu pojawia się także zabawa skierowana bezpośrednio do Pary Młodej.

Najczęściej jest to „Test zna zgodność małżeńską”

Internetowe Targi Ślubne- Dj Hubert

Internetowe Targi Ślubne- Dj EMBI

 

fot. główna: Internetowe Targi Ślubne- Perfect Music