Jak sprawić, aby Wasz pierwszy taniec był niezwykły i wyjątkowy? Może warto zainwestować w efekty specjalne, które pozwolą podkreślić ten uroczysty moment? Czy sprawią one, iż w pamięci gości ta chwila pozostanie na długie lata jako wydarzenie jedyne w swoim rodzaju?

Proponujemy kilka sposobów na urozmaicenie pierwszego wspólnego tańca Państwa Młodych!

  1. Konfetti lub balony spadające na młodą parę

Konfetti

fot. dodja – Internetowe Targi Ślubne

Jest to profesjonalne przygotowane konfetti, które zazwyczaj w kulminacyjnym puncie pierwszego tańca spada na Młoda Parę dając niesamowite wrażenia estetyczne. Możliwości mamy tutaj mnóstwo. Możemy wybierać do woli wśród kolorów konfetti, jak również kształtów. Może to być również konfetti błyszczące, od którego cudownie odbijające się światło stworzy efekt połysku. Cena to ok 300zł. Jeśli nie mamy tak dużego budżetu, możemy również rozdać kilku gościom strzelające tuby, z których również wyleci mnóstwo kolorowego konfetti. Atrakcja ta często łączy się z równie popularnym „strzelającym balonem.” Jest to duży balon zawieszony pod sufitem Sali weselnej, który pęka uwalniając mnóstwo mniejszych baloników, konfetti, a nawet płatków kwiatów.

  1. Ciężki dym czyli taniec w chmurach

fot. Urban Dance Studio – Internetowe Targi Ślubne

Wytwornica dymu jest zazwyczaj dodatkową opcją proponowaną przez zespoły weselne czy dja. Ciężki dym jest najczęściej wypuszczany podczas pierwszego tańca Nowożeńców. Tego typu atrakcja stwarza efekt unoszenia się Młodych jakby w chmurach. Jest to doskonała opcja dla Par, które nie czują się najlepiej w roli tancerzy. Dym przysłoni ewentualne niedociągnięcia i braki. Całość natomiast wytworzy atmosferę tajemniczości i romantyzmu. Dodatkowo można także podświetlić dym za pomocą profesjonalnych lamp ledowych dla uzyskania lepszego efektu końcowego. Koszt takiej przyjemności to od 200zł  wzwyż.

  1. Efekty pirotechniczne taniec wśród iskier, wytwornice ognia

Efekty pirotechniczne

fot. Events Pro Music – Internetowe Targi Ślubne

Stosunkowo nowym pomysłem na uatrakcyjnienie pierwszego tańca są efekty pirotechniczne. Tanieć wśród iskier? Brzmi niewiarygodnie! Często Nowożeńcy mają mieszane uczucia co do tego typu atrakcji nie wiedząc czy można ją wykorzystać w Sali weselnej. Wbrew pozorom takie efekty specjalne podczas pierwszego tańca są jednak bardzo bezpieczne. Możliwości jest tutaj wiele: płonący żel, którym można otoczyć Młodą Parę, czy też wytwornica ognia. Najpopularniejszy jest jednak tzw. taniec wśród iskier. Efekt ten uzyskuje się przy pomocy specjalnych cylindrów, na których ustawione są słupy iskierek co stwarza niezwykle oryginalny widok. Nie jest to jednak tania atrakcja

  1. Efekty świetlne – zmieniający się kolor świateł, ruchome głowice, oświetlenie LED, oświetlenie punktowe

Efekty świetlne

fot. Funtastic Events – Internetowe Targi Ślubne

Jest to obecnie najnowocześniejsza forma dekoracji Sali weselnej. Odpowiednio dobrana stwarza niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju klimat. Specjalnie przygotowane lampy typu LED oraz PAR dostosowują pomieszczenie do zmieniającej się muzyki. Jest to idealna opcja dla par, które na swój pierwszy taniec zdecydują się na tzw. mix przebojów. Początkowe romantyczne i powolne dźwięki z przygaszonym światłem zmienią się w żywe kolory, które wręcz będą tańczyć razem z Nowożeńcami. Wrażenia wizualne gwarantowane. Cena zależy tutaj od wielkości Sali oraz od efektu jaki chcemy uzyskać.

  1. Wytwornica baniek

Taniec wykonany wśród baniek mydlanych sprawia wrażenie lekkości. Można w tym przypadku wynająć profesjonalną wytwornice baniek lub rozdać gościom weselnym małe bańki, aby sami puszczali je w kierunku Młodej Pary. Niestety minusem jest tutaj mokra posadzka, która zostaje po rozbitych bańkach. Istnieje więc ryzyko poślizgnięcia się przez tancerzy. Na zdjęciach jednak tego typu atrakcja prezentuje się niezwykle uroczo.

  1. Podświetlane napisy w tle np. Imiona Młodej Pary lub napis LOVE

Podświetlany napis

fot. Gramy Z Wami – Internetowe Targi Ślubne

Jest to świetna dekoracja parkietu nie tylko na pierwszy taniec Nowożeńców, ale również podczas całej zabawy weselnej. Początkowo wygaszony może zabłysnąć światłem podczas dowolnego momentu tańca. Oprócz tradycyjnego napisu LOVE proponujemy również imiona lub inicjały Młodej Pary, które z pewnością zrobią olbrzymie wrażenie na gościach weselnych. Dodatkowo napis stanowi również doskonałe tło sesji ślubnej. Koszt takiej atrakcji to ok 500 zł, gdyż w cenę należy wliczyć również dowóz i montaż.

A wy co myślicie o tego typu atrakcjach? Dajcie znać w komentarzach.