Rok 2016 był dla nas niezwykle ważnym i pracowitym okresem. Właśnie w tym roku został uruchomiony Portal ślubny Internetowe Targi Ślubne. Sam pomysł powstania portalu jak i rozpoczęcie prac nad nim, powstał o wiele wcześniej bo już w 2015 roku. Wtedy to rozpoczęła się nasza przygoda, która doprowadziła nas do dnia dzisiejszego czyli momentu, w który istnieje portal, zawierający wiele ogłoszeń z branży ślubno-weselnej i z każdym miesiącem gromadzący coraz więcej wystawców i ludzi szukających niezwykłych ogłoszeń mogących pomóc im w realizacji wymarzonego wesela.

Internetowe Targi Ślubne historia

Od samego początku gdy uruchomiliśmy nasz portal, tj. 1 czerwca 2016 roku, z każdym miesiącem przybywa zarówno wystawców jak i odwiedzających. Do tej pory liczba wyświetleń strony wynosi blisko 30 tysięcy. Szczególny wzrost zainteresowania zanotowaliśmy w ostatnim okresie. W naszej bazie znajduje się ponad 230 niesamowitych ogłoszeń, które napędzają nasz portal. Równie istotnym dla nas wydarzeniem było uruchomienie bloga „Ślub i wesele w dobrym stylu”, który zawiera wiele artykułów z branży ślubów i wesel. Również i nasz blog cieszy się dużym zainteresowaniem wśród czytelników. Od momentu uruchomienia zanotował on blisko 5 tysięcy wyświetleń. Mamy ogromną nadzieję, że liczby te szybko będą się zwiększały, motywując nas do jeszcze większej pracy nad rozwojem portalu. Nie zapominamy również o pozycjonowaniu i reklamowaniu, dlatego szczególny nacisk od początku nowego roku będzie kładziony właśnie na ten aspekt.

Statystyka Portalu Ślubnego

Na dzień dzisiejszy praktycznie w każdej z branż znajdują się ogłoszenia. Niewątpliwy prym wiodą 4 branże – atrakcje weselne, fotografia, zespoły muzyczne oraz dj – w których znajduje się odpowiednio 49 ogłoszeń w branży atrakcje weselne, 41 ogłoszeń w fotografii, 21 ogłoszeń w branży zespoły muzyczne oraz 18 w branży dj. W sumie dla tych trzech branż widnieje, aż 129 ogłoszeń.

Branże ogłoszeń - portal ślubny

W tym roku udało nam się również nawiązać współpracę z różnymi specjalistami z branży weselnej, m.in. powstały fotorelacje z takich wydarzeń jak Rybnickie Targi Ślubne, Silesia Wedding Day 2 oraz mieliśmy przyjemność być patronem medialnym II Siedleckich Targów Ślubnych “WEDDING DREAMS” i Klimatycznych targów w Dworku nad Stawem.

Przyszły rok stoi pod znakiem rozwoju portalu, udostępnianiu nowych funkcjonalności oraz ulepszaniu obecnie dostępnych. Mamy cała masę pomysłów, zarówno sprawdzonych jak i niespotykanych w tej branży, na rozwijanie portalu ślubnego, które na pewno zostaną w najbliższym czasie wprowadzone w życie. Zapraszamy wszystkich do korzystania z Portalu ślubnego Internetowe Targi Ślubne!