Rok 2017 pędzi do nas dużymi krokami. Oznacza to, iż planując ślub na wiosnę 2017 roku, najwyższa pora rozejrzeć się za zaproszeniami ślubnymi. Podpowiemy Wam jakie trendy szykują się na nowy rok w ślubnej papeterii, a w szczególności w zaproszeniach. Dzięki temu będziecie mogli zaopatrzyć się w piękne i modne zaproszenia, które dadzą przedsmak tego, co wydarzy się na waszym weselnym przyjęciu.

 4f 3e 2d

2a 1j 238_1bd65985f72d71e7b4f826293d5581b9_493923

Eko ciągle w modzie

Ogólnie możemy powiedzieć – w zaproszeniach bez zmian. Podobnie jak w tym roku, w 2017 panować będzie moda na zaproszenia eko. Ten rodzaj zaproszeń jest najlepszym dowodem na to, iż ekologiczne oznacza nie tylko troskę o środowisko, ale modę i niepowtarzalny styl. Szczególnie chętnie widziane będą zaproszenia ekologiczne zdobione za pomocą sznurków papierowych, koronek, czy wstążeczek bawełnianych. Nie zabraknie też innych elementów, które pochodzą z odzysku, w tym chociażby z recyclingu drukarek. Tym samym będzie to grupa zaproszeń o dużym zróżnicowaniu i o różnorodnym wyglądzie. Słowem każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli postawi na naturę.

Kolekcje dla romantyków

Niezaprzeczalnie hitem 2017 roku będą zaproszenia utrzymane w stylu glamour. Jak żadne inne wyglądają one olśniewająco, kusząc swoją elegancją. Pełne są efektownych, a jednocześnie stonowanych zdobień, dzięki czemu kupując je zyskuje się wspaniałe i wiecznie modne eleganckie zaproszenia. Jeśli drzemie w Was olbrzymia ilość romantyzmu, możecie wybrać też wszelkie zwiewne i delikatne karty, ozdobione uroczymi (lecz nie infantylnymi dodatkami). Modne będą delikatne motywy kwiatowe, akcenty koronkowe, czy złocenia. Oczywiście zastosowane z umiarem i klasą!

W dawnym stylu

Moda 2017 roku nie odeśle do lamusa zaproszeń w stylu retro. Vintage będzie jak najbardziej w cenie. Zarówno zaproszenia retro, jak i vintage to przede wszystkim opcja dla par, które chętne są na połączenie starego z nowym i które dobrze czują się w otoczeniu tego, co dawne, ale w dalszym ciągu modne. 2017 rok obfitował będzie szczególnie w zaproszenia vintage, które dają nieskończony wprost wybór możliwości. To jedne z najbardziej topowych i pożądanych typów zaproszeń nadchodzącego sezonu.

 

Tekst i zdjęcia zapi.pl

W branży “Zaproszenia” na pewno znajdziecie swoje zaproszenia ślubne. Zapraszamy!