Rok 2017 był dla nas niezwykle pracowitym oraz bogatym w doświadczenia rokiem. Naszym głównym celem była rozbudowa portalu o nowe funkcjonalności oraz zintensyfikowanie działań w obszarze social media. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych danych związanych z naszym portalem, czyli klasyczne podsumowanie w liczbach minionego 2017 roku. Zapraszamy do lektury!

Na przestrzeni ostatniego roku portal znacząca się zmienił, został udoskonalony oraz „wyposażony” w nowe funkcjonalności umożliwiające lepsze prezentowanie swoich usług wystawcom oraz efektywniejsze przeszukiwanie setki ogłoszeń przez pary młode. Przedstawiamy najciekawsze nowości z 2017 roku.

Nowości 2017

W 2017 roku portal został wyświetlony blisko 90 tysięcy razy co przełożyło się na coraz większe zaufanie par młodych oraz wystawców do naszej marki. Z każdym dniem doganiamy największe portale ślubne w Polsce i cieszymy się, że to właśnie Wy pozwalacie nam na tą gonitwę. Mamy nadzieję, że już niedługo to inni będą starali się nam dorównać. W chwili obecnej znajduje się u nas 1187 ogłoszeń, a najpopularniejsze branże to Fotografia gdzie widnieje 201 ogłoszeń, Atrakcje weselne z łączną liczbą 172 ogłoszeń, Zespoły muzyczne posiadające 121 ogłoszeń, branża DJ mogąca pochwalić się wynikiem 106 ogłoszeń oraz Film gdzie zamieszczono 102 ogłoszenia. Te 5 branż było najchętniej wybieranymi pośród naszych wystawców, gdzie łącznie znajduje się tam 702 ogłoszenia czyli 59% wszystkich ogłoszeń!

Branże

Również nasz blog został znacząco przebudowany i udostępniony pod nowy adresem www.takethisring.pl W mijającym roku na jego łamach ukazało się 49 artykułów, które wzbudziły spore zainteresowanie wśród naszych czytelników. Sam blog został wyświetlony niemal 10 tysięcy razy! Mamy nadzieję, że kolejny rok dostarczy nam jeszcze więcej zaskakujących i interesujących artykułów. Również Wy, czyli nasi czytelnicy, nawiązaliście z nami współpracę dzięki czemu mogliśmy zamieścić kilka artykułów napisanych właśnie przez Was! Gorąco zachęcamy wszystkich o tego typu aktywności 🙂

Blog takethisring

Nie mogło zabraknąć nas w social media zwłaszcza na Facebooku, Instagramie, Google+ oraz YouTube, gdzie aktywnie udzielamy się poprzez zamieszczanie interesujących postów na wszelkiego rodzaju tematy związane z branżą ślubną. Nasz facebookowy fanpage polubiło niemal 1200 osób, natomiast nasz profil Instagram obserwuje ponad 120 osób. Mamy niezmierną nadzieję, że w 2018 roku będzie Was więcej!

Social Media

Liczymy na zaangażowanie naszych wystawców oraz osób odwiedzających nasz portal poprzez podsuwanie pomysłów dotyczących ulepszania obecnych i przyszłych możliwości portalu. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie jeszcze bardziej efektywny od poprzedniego, co spowoduje dalszy wzrost popularności naszego portalu ślubnego. Jesteśmy dla Was i chcemy być z Wami podczas przygotowań do tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu!

Zapraszamy wszystkich na Internetowe Targi Ślubne!