Chyba każda Para Młoda marzy o niesamowitej i jedynej w swoim rodzaju sesji ślubnej. Jedni wybierają te bardziej tradycyjne, ale zdecydowana większość nowożeńców stawia obecnie na sesje plenerowe. My też uwielbiamy takie klimaty, tylko gdzie zrobić wymarzoną sesję?

Co powiecie na góry?

Góry onieśmielają swoim majestatem i kuszą pięknem. Sprawiają, że zdjęcia ślubne mogą być naprawdę romantyczne i zapierające dech w piersiach!

Wesele tatryfot. Jacek Krzyżowski

O czym musimy pamiętać organizując plener w górach?

Wybór fotografa

Coraz więcej profesjonalnych fotografów ślubnych ma w swojej ofercie sesje plenerowe. Należy wziąć jednak pod uwagę dodatkowe koszty, takie jak np. przejazd fotografa jeśli nie mieszka na miejscu, ewentualny nocleg, czy wstępu do parków narodowych.

Tatry weselefot. Jacek Krzyżowski

Wybór miejsca

W Polsce mamy bardzo duży wachlarz możliwości jeśli chodzi o wybór pasma górskiego, a jeśli decydujemy się na sesję zagraniczną, to możliwości stają się właściwie nieograniczone. Jednak nasz zdecydowany numer 1 to Tatry. Są to bowiem najwyższe góry w naszym kraju, a widoki i to nie tylko ze szczytów przyprawiają o szybsze bicie serca. Można zdecydować się na bardziej popularne miejsca, jak Gubałówka, Morskie Oko czy Kasprowy Wierch, do których dostęp jest bardzo łatwy. My jednak polecamy Dolinę Pięciu Stawów Polskich, na która może trudniej się dostać, ale sceneria niezapomniana.

Zakopane weselefot. Jacek Krzyżowski

Wybór ujęcia

W tak pięknym miejscu, jakim są Tatry, praktyczne każde ujęcie staje się momentalnie dziełem sztuki. Może jednak warto zastanowić się nad kilkoma gadżetami, które dodadzą waszej sesji tzw. „smaczku.” Polecamy typowo górskie dodatki, które w zestawieniu ze strojem nowożeńców wyglądają wspaniale np. plecak górski, kijki, mapa, buty trekkingowe do sukni ślubnej, chusta i kapelusz góralski oraz wszystko inne, co tylko wpadnie Wam do głowy.

Zakopane weselefot. Jacek Krzyżowski

Pamiętajcie! Ślubny plener to przede wszystkim świetna zabawa! Cokolwiek wymyślicie, to i tak będzie wspaniałe…bo Wasze! Życzymy powodzenia w spełnianiu marzeń!