Każda Para Młoda chce, aby ich ślub i wesele były najcudowniejszym dniem w życiu. Warto więc zadbać o niezapomniane i piękne wspomnienia tych chwil. Najlepszym na to sposobem jest wybór odpowiedniego fotografa. W dzisiejszych czasach zarówno Młodzi, jak i profesjonalni fotografowie prześcigają się w pomysłach na wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju sesję ślubną. Nowożeńcy zazwyczaj chcą by ich sesja była oryginalna, inna niż wszystkie. Przyjęło się, iż odbywa się ona w inny dzień niż zabawa weselna ponieważ wszystko ma odbyć się bez pośpiechu, na spokojnie z dbałością o wszelkie detale.

Jak twierdzą ślubni fotografowie od jakiegoś czasu panuje wśród Młodych Par trend, iż zdjęcia weselne zamawiane są w dwóch wersjach. Pierwsza- oficjalna- dla rodziny i znajomych, druga natomiast nieco odważniejsza, przeznaczona tylko dla samych małżonków.

Mowa tutaj o tzw. sesji intymnej, która ma ukazywać noc poślubną Nowożeńców. Jest to niezwykle kontrowersyjny trend w branży ślubnej, który wciąż budzi wiele emocji…

Wbrew pozorom sesja ta nie odbywa się jak sugeruje tytuł w sama noc poślubną, tylko w terminie dowolnie wybranym przez Młoda Parę. Nie ma ona też nic wspólnego z pornografią, wulgarnością i nie jest w żadnym wypadku sesją rozbieraną. Ma to być świetna zabawa ukazująca prawdziwą miłość dwojga ludzi.

Para

Po co więc wykonywać tę gorącą sesję? Powodów może być mnóstwo!

– to bardzo miła i nietypowa pamiątka

– zacieśni więzy małżeńskie

– podgrzeje atmosferę w sypialni

Sesja ślubna

Gdzie wykonać taką sesję?

Najlepsze miejsce na sesję nocy poślubnej to oczywiście sypialnia. Niektóre Pary decydują się na własną sypialnię w swoim domu. Zdecydowana większość wybiera jednak specjalnie wyselekcjonowaną, elegancką sypialnię hotelową lub pałacową, zazwyczaj z wielkim łożem w stylu Glamour.

Może to być również sesja w olbrzymiej wannie pełnej piany lub sesja plenerowa np. na leśnej polanie lub zamkniętej plaży nocą.

O czym nie zapomnieć?

Warto zadbać również o odpowiednią oprawę: świeczki, lampiony, kadzidełka co wprowadzi prawdziwie magiczny klimat na Waszych fotografiach. Rekwizyty takie jak czerwone róże, butelka wina i kieliszki również nadadzą tej sesji niepowtarzalny charakter.

Odpowiedni strój na tego typu sesję to sprawa niezbędna. Najlepszym wyborem jest piękna seksowna bielizna, która podkreśli czar chwili.

Polecamy również na tą specjalną okazję wynająć wizażystkę lub chociaż uzdolnioną przyjaciółkę, która wykona profesjonalny makijaż i ułoży odpowiednio włosy.

Sesja

Ile trwa i kosztuje intymna sesja?

Sesja nocy poślubnej zazwyczaj trwa kilka godzin 2-4h to czas na jaki musimy się nastawić decydując się na tego typu usługę. Jej koszt waha się w zależności od fotografa od 1000-2000zł. Wszystkie szczegóły najlepiej omówić z profesjonalistą, który często podpowie wiele ciekawych i wartych uwagi rozwiązań.

Co sądzicie o tego typu sesji ślubnej? Odważylibyście się na coś takiego?

Sesja ślubna